Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, naszych czytelników, że rozpoczęliśmy ścisłą współpracę ze sklepem internetowym TRENUJ.pl.

MMARocks od tej pory będzie aktywnie uczestniczyło w promocji sklepu, a Wy będziecie mogli liczyć na rabaty, promocje oraz konkursy. Jeśli więc kiedykolwiek zabraknie Wam suplementów/odżywek, będzie nam miło, jeśli rozejrzycie się po asortymencie sklepu trenuj.pl. Wybierając produkty z tej platformy sprzedażowej, wspieracie portal i przyczynicie się do jego wzrostu.

Suplementy dla mężczyzn, kobiet, na trening, doping mózgu, chillout, zdrowie/zdrowa żywność, odżywki pod MMA – znajdziecie tam wszystko co najważniejsze.

DZIĘKUJEMY!

Nie osiągnęlibyśmy niczego bez Was – fanów sportów walki. Dziękujemy Wam za ciągłe wsparcie oraz że to nas wybieracie jako źródło wiedzy o MMA. W drugiej połowie 2021 roku, postaramy się jeszcze bardziej podnieść poprzeczkę i nie ustępować w dążeniu do utrzymania MMARocks jako portalu numer #1 w Polsce.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.