Magdalena Loska i Joanna Jędrzejczyk
Magdalena Loska i Joanna Jędrzejczyk. Fot. instagram.com/magdalena_loska

Artur Ostaszewski, jeden z menadżerów działających na polskiej scenie MMA, poinformował w mediach społecznościowych, że do grona jego podopiecznych w Shocker MMA Solutions dołączyła utytułowana grapplerka Magdalena Loska.

Zobacz również: Polskie waleczne serce! – Joanna Jędrzejczyk odwołuje się do słów Materli

Witamy nową osobę w #ShockerTeam!! Kosmiczna grapplerka, Magdalena Loska, sprawdzi razem z nami parter polskiego, kobiecego MMA.

Magdalen Loska posiada czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu. W zeszłym roku zdobyła złoty i srebrny medal na mistrzostwach świata w grapplingu walczą z kimonach i bez. Zdobyła też złoty i brązowy medal na mistrzostwach świata w jiu-jitsu

Pod menadżerskimi skrzydłami Artura Ostaszewskiego są już tacy zawodnicy jak: Marian Ziółkowski, Piotr Strus, Michał Kita, Albert Odzimkowski, Marcin Różalski, Karolina Owczarz czy Róża Gumienna. Niedawno do Shocker MMA Solutions dołączył również Tymoteusz Łopaczyk.

36 KOMENTARZE

 1. Zrobili logo dla beki a tymczasem firma zaczela sie rozkrecac :razz:jelen:

  dokładnie, to jest obleśne i nie przystoi ludziom na poziomie. Ostaszewski chciał być cool i trendy, ale to logo na czapeczkach i koszulkach wręcz krzyczy "jestem upośledzony mentalnie".

 2. oby nie załatwiał tak walki jak Różalowi

   Tak się zastanawiam, czy Twoje zadowolenie powinno być wyznacznikiem, czy zawodnika. Jeżeli jednak zawodnika, to proponuję zapytać jego samego – napewno odpowie, jak ocenia współpracę. Pozdrawiam 🙂

 3. dokładnie, to jest obleśne i nie przystoi ludziom na poziomie. Ostaszewski chciał być cool i trendy, ale to logo na czapeczkach i koszulkach wręcz krzyczy "jestem upośledzony mentalnie".

  Cool i trendy to moje drugie imię

 4. Przepraszam bardzo, chyba pomyliłem forum. Ładna dziewczyna w newsie, a nikt nie wrzucił jej roznegliżowanych fot?!

  Quo vadis, Cohones?

 5. Tak się zastanawiam, czy Twoje zadowolenie powinno być wyznacznikiem, czy zawodnika. Jeżeli jednak zawodnika, to proponuję zapytać jego samego – napewno odpowie, jak ocenia współpracę. Pozdrawiam 🙂

  napisz lepiej czy jest szansa, że załatwisz mu walkę z jego wymaganiami z kosmosu

  a ten kozak czemu już nie walczy?

 6. Przecież ten "kozak" nie jest już w Shockerze.

  wiem, ale myślę, że walka z antykonfidentem mogłaby 100k PPV na luzie sprzedać

 7. Coś mi się zdaje, że potem by Ciebie sprawdził Jędrzej :beczka:

  Mnie nie trzeba sprawdzać, ja tam kocur nie jestem :mamed:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.