sean o'malley garbrandt

Sean O’Malley i Cody Garbrandt wygrali swoje walki na minionej gali UFC 250 przez widowiskowe nokauty. Obaj zawodnicy otrzymali po 50 tysięcy dolarów bonusu za występ wieczoru. Po gali szybko rozpętała się dyskusja, który nokaut był lepszy. Garbandt, były mistrz wagi koguciej, jest przekonany o wyższości swojej akcji kończącej.

Mój nokaut był dużo lepszy. Zdecydowanie bardziej brutalny, gość nie mógł się podnieść. W momencie wyprowadzania tego uderzenia czułem, że dzięki tej trajektorii, sile i szybkości trafię go i znokautuję. Perfekcyjny cios i do tego fajny walk off.

Zobacz więcej: O’Malley przekonany o zwycięstwie z Garbrandtem. „Cody nie weźmie walki ze mną”

Na słowa Garbrandta zareagował Sean O’Malley. „Sugar” opublikował w swoich mediach społecznościowych nagranie, w którym tłumaczy w jaki sposób udało mu się znokautować Eddiego Winelanda, a także w nieco prześmiewczy sposób analizuje cios Cody’ego.

Są różne poziomy zaawansowania w walce w stójce. Jeśli masz siłę uderzenia, to możesz się po prostu zgiąć, rzucić czymkolwiek i jeśli trafisz, to pewnie znokautujesz przeciwnika. Ja wybieram czystą technikę i szybkość. Obie akcje były jednak niezłe.

Nokauty w wykonaniu O’Malleya oraz Garbrandta, jak również opisy z przebiegu walk, można zobaczyć poniżej.

Dla Garbrandta (12-3 MMA) wygrana z Assuncao była pierwszym triumfem od grudnia 2016 roku, kiedy to zdobył pas mistrzowski w pojedynku z Dominickiem Cruzem. Potem zawodnik przegrał trzy razy z rzędu przez nokaut – z TJ Dillashawem (dwukrotnie) i Pedro Munhozem.

O’Malley (12-0 MMA) na UFC 250 pokonał byłego mistrza organizacji WEC, Eddiego Winelanda. Była to dotychczas największa wygrana w karierze młodego zawodnika. 25-latek 8 z 12 wygranych zdobywał przez (T)KO.

11 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem jednak Codiego bardziej widowiskowy. Jestem ciekaw jak młodzieniec poradzi sobie z przeciwnikami z top 5

  2. Jestem ciekaw jak młodzieniec poradzi sobie z przeciwnikami z top 5

    Nie poradzi sobie.

    Nokaut Codiego lepszy a Szon zaczyna juz błagać o uwage widze.

  3. Pomijając fakt, że te analizy własnych ko przypominają mi lizanie swoich jąder, to moim zdaniem akcja szona była lepsza. Zwody przed tym prawym (prawy podbródkowy + lewy prosty) były po prostu genialne. Na tyle genialne, że tak doświadczonemu zawodnikowi jak Eddy po prostu nie nadążył procesor.

  4. Kolorowe włosy, co raz wiecej gadania, coś czuje ze zaraz co chwila bedzie rzucany post " omalej powiedzial"

  5. Po przeanalizowaniu nokaut Cody'ego jest na pewno lepszy i technicznie i wizualnie i pod kątem tego KTO leżał na deskach.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.