Informacja prasowa

W walce wieczoru gali KSW 52 w Gliwicach i jednym z najdonioślejszych pojedynków w historii europejskiego MMA, wracający po przerwie Mamed Khalidov podejmie 7 grudnia mistrza kategorii średniej Scotta Askhama. Przedstawiamy zapowiedź tego starcia.

5 KOMENTARZE

  1. Trailer oczywiście chujowy jak zawsze, ale warto zwrócić uwagę na pewien smaczek. Krs miało na tyle "odwagi", żeby pozwolić Askhamowi powiedzieć, że Mamed jest (jedynie) drugim najlepszym zawodnikiem wagi średniej w historii MMA w Europie, ale nie miało na tyle przyzwoitości, żeby pozwolić mu powiedzieć, że tym numerem jeden jest niejaki Michael Bisping, który większość kariery przewalczył w pewnej amerykańskiej organizacji, której nazwy nie można wymawiać. Ale powiem szczerze, że biorąc pod uwagę ego Włodarzy to nawet trochę mi to imponuje :razz:enn:

    Nie no, beka z tego drugiego miejsca jak chuj :razz:ociesznymirek:

  2. Walka Mameda z Materlą nie była niestety na pewno walką dekady…. może co najwyżej aspirowała ale jej przebieg nie pozwala jej tak zapamiętać. Aczkolwiek trailer pod tamtą, właśnie konkretną walkę był rewelacyjny. Chyba jeden z lepszych jeśli nie najlepszy jaki wyszedł od KSW. Szkoda, że KSW już takich trailerów nie robi…..ileż można słuchać tego patetycznego, sztucznego i nadmuchanego do granic możliwości pierdolenia Kawula?!?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.