Po ostatniej wygranej nad Mamedem Khalidovem, Scott Askham (MMA 9-4) wyzwał do walki innego mistrza organizacji KSW, Tomasza Narkuna (MMA 17-3). Anglik chciałby zmierzyć się w kolejnej walce z Polakiem i zdobyć tym samym drugi pas mistrzowski — tym razem w kategorii półciężkiej.

Tomasz Narkun potwierdził, że jest gotów na to wyzwanie. Na razie jednak nie wiadomo czy i kiedy faktycznie mogłoby dojść do tej walki. Panowie w najnowszej wymianie zdań na Twitterze ustalili jednak, że najbliższa gala KSW 53 mogłaby być odpowiednią chwilą na ich pojedynek.

Zawodnicy raz po raz się zaczepiają na mediach społecznościowych. W najnowszej medialnej konfrontacji, Scott poprosił o pomoc fanów w humorystycznym zidentyfikowaniu jego najbliższego celu:

Tomasz Narkun wielokrotnie powtarzał, że chęć zmierzenia się z Anglikiem, to też pewnego rodzaju próba zemsty na zawodniku, który dwukrotnie pokonał Michała Materlę:

Scott Askham – dwukrotnie pokonał mojego klubowego kolegę z Berserkers Michała Materlę oraz mojego byłego rywala, któremu kibicowałem w ostatniej walce Mameda Khalidova. Po tej walce wzywał do walki mnie. I na tym koniec poczynań Anglika, bo jeśli dojdzie do walki miedzy nami to zderzy się ze ścianą.

24 KOMENTARZE

  1. Odpowiedź Tomasza: "Witam wszystkich. W ogóle nie wiem o czym on mówi, także musisz mnie uświadomić. O czym Ty facet mówisz? O czym Ty mówisz? Dobrze się czujesz? Halo, lekarz jest potrzebny."

  2. Ależ trash talk Narkun pewnie już szykuje kontrę, po której Angol załamie się psychicznie i padnie jak Kowboj w walce z Krulem. Opcja nr 2 ma mój głos.

  3. Żyrafowa wątroba będzie cierpieć po tym starciu z jego dziurawą stójka. Scott go okopie i nakładzie po pysku, IMO kolejna weryfikacja mistrza KSW MMA się szykuje.

  4. Żyrafowa wątroba będzie cierpieć po tym starciu z jego dziurawą stójka. Scott go okopie i nakładzie po pysku, IMO kolejna weryfikacja mistrza KSW MMA się szykuje.

    Tomek mimo wszystko powinien to ograć

  5. Tomek mimo wszystko powinien to ograć

    Nie widzę tego. W stojce bedzie dostawać, a sprowadzić Scotta może mu się nie udać, on z reszta na ziemi tez nie jest ofiarą. Z pleców moglby Narkun cos wyczarować, jak wciagnie Scotta w swoją grę

  6. Trashtalk jak to w ksw, to już żadna nowość że tak to wygląda. Ale czekam z niecierpliwością na odpowiedź bo to może być bomba.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.