Już w ten weekend na gali KSW 55Scott Askham po raz drugi zmierzy się z Mamedem Khalidovem. Będzie to rewanż obu panów – Anglik w pierwszej walce zwyciężył przez decyzję sędziowską. W przeszłości weteran UFC walczył również dwukrotnie z Michałem Materlą. KSW postanowiło przypomnieć fanom pierwsze starcie Askhama ze szczecińskim Berserkerem.

KSW 55 – rozpiska gali, informacje o wydarzeniu

8 KOMENTARZE

  1. Wejścia do klatki trwają za długo. Im sie wydaje że tworzą nie wiadomo jaki klimat a prawda jest taka że jest to poprostu nudne. Z kim bym nie oglądał tego "widowiska" to zawsze każdy na to narzekał. Jeszcze jakby fighterzy mieli jakąś fajną nutę na wejście, ale prawie zawsze to jakies rapsy jaskiniowe z blokowiska. :tysoncoffe:

  2. Wejścia do klatki trwają za długo. Im sie wydaje że tworzą nie wiadomo jaki klimat a prawda jest taka że jest to poprostu nudne. Z kim bym nie oglądał tego "widowiska" to zawsze każdy na to narzekał. Jeszcze jakby fighterzy mieli jakąś fajną nutę na wejście, ale prawie zawsze to jakies rapsy jaskiniowe z blokowiska. :tysoncoffe:

    Nie wiem jak to jest, że w UFC zawodnicy wychodzą przy bardzo różnej muzyce, a u nas 90% to chujowe rapsy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.