Salahdine Parnasse, który niespodziewanie przegrał z Danielem Torresem i utracił tytuł mistrzowski organizacji KSW, jest żądny rewanżu i chce dopaść Torres niezależnie od kategorii wagowej.

Daniel Torres  sprawił ogromną sensację na gali KSW 58 nokautując już w pierwszej rundzie Salahdine’a Parnasse’a. Co ciekawe, 26-latek w wywiadzie po walce zapowiedział chęć przejścia do wyższej kategorii wagowej i stoczenia pojedynku z mistrzem wagi lekkiej Marianem Ziółkowskim.

Parnasse uważa, że zmiana wagi w przypadku Torres, to próba ucieczki przed nim, ale dla niego samego wyższa waga to nie kłopot i chętnie zawalczy w niej z Danielem, o czym napisał w mediach społecznościowych.

Danie Torres ma chyba problemy z wagą, ale to nie problem. Jestem gotów zmierzyć się z nim w 70 kg. #rewanż #determinacja

O rewanżowym starciu pomiędzy Torresem i Parnasse mówiło się już chwilę po pojedynku. Właściciele organizacji KSW sami również wyrazili chęć zorganizowania takiego boju. Na razie jednak nie wiadomo jak szybko mogłoby do niego dojść.

9 KOMENTARZE

  1. Hola, Hola Saladynie. Nie powinineś dawać na matę, a żeby zrewanżować się o pas piórkowej zamiast tak ścigać Torresa?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.