Mimo wyzwania do walki Yoela Romero, Darren Till jest chętny na walkę z innym czołowym zawodnikiem kategorii średniej UFC. Nie tak dawno o pojedynek z „Gorillą” nawoływał były mistrz dywizji, Robert Whittaker. Ten chciałby pojedynku z Anglikiem w Londynie na początku 2020 roku. Till na swoim profilu na Twitterze wyraził chęć na walkę z „The Reaperem”.

Zróbmy to na UFC w Londynie Robert? Nie jesteś na to gotowy.

Till (18-2-1 MMA) po dwóch przegranych z rzędu podjął ogromne ryzyko walcząc z byłym pretendentem do tytułu, Kelvinem Gastelumem na UFC 244. Anglik wypunktował przeciwnika wygrywając przez decyzję sędziowską. Był to jego debiut w kategorii średniej UFC. Jak widać zawodnik zamierza kontynuować swoją karierę w dywizji do 84 kilogramów.

Jego potencjalny rywal, Whittaker (20-5 MMA) w ostatniej walce musiał uznać wyższość tymczasowego wtedy mistrza kategorii średniej, Israela Adesanyi. Była to pierwsza porażka „Bobby’ego Knucklesa” od czerwca 2014 roku. W tym czasie pokonał m.in. Yoela Romero czy Jacare Souzę.

10 KOMENTARZE

  1. Till to kurwa w czepku urodzony. Psim swędem dostal  w TSa w WW, po bezbarwnej walce z Thomsonem. Teraz z Grudbym wygrał i niech jeszcze tak zmuli Whittakera i będzię TS w MW.

  2. Till to kurwa w czepku urodzony. Psim swędem dostal  w TSa w WW, po bezbarwnej walce z Thomsonem. Teraz z Grudbym wygrał i niech jeszcze tak zmuli Whittakera i będzię TS w MW.

    A jakby tak jeszcze zmulił Izziego, to będzie najfartowniejszym mistrzem na świecie :crazy:

  3. Till to kurwa w czepku urodzony. Psim swędem dostal  w TSa w WW, po bezbarwnej walce z Thomsonem. Teraz z Grudbym wygrał i niech jeszcze tak zmuli Whittakera i będzię TS w MW.

    Bez obaw, nie zmuli Roberta bo nie zdąży, będzie KO max 2r.

  4. Bez obaw, nie zmuli Roberta bo nie zdąży, będzie KO max 2r.

    Ja bym chciał, ale Gruby też miał go zabić. Nie zdziwię się jak Whittaker podczas ataku odsłoni się i nadzieje na kontrę.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.