Informacja prasowa:

Jeden z najbardziej obiecujących zawodników, którzy postawili swoją nogę po raz pierwszy w klatce KSW w 2020 roku, Robert Ruchała (4-0, 2 Sub) zmierzy się z niebezpiecznym stójkowiczem, Danielem Bazantem (5-1, 5 KO) 30 stycznia na gali KSW 58. Panowie spotkają się w umownym limicie do 68 kilogramów.

Galę KSW 58 będzie można oglądać w systemie PPV.

Robert Ruchała zadebiutował w KSW podczas gali z numerem 56. 22-latek w ostatnich momentach pierwszej rundy popisał się pięknym przejściem zza pleców do dźwigni prostej na rękę i zmusił Michała Domina do odklepania w ostatniej sekundzie tej odsłony. Zawodnik z Nowego Sącza przygodę ze sportami walki rozpoczął w 2014 roku od kickboxingu. 15 miesięcy temu postanowił spróbować swoich sił w MMA i jest od tamtej pory niepokonany. Ruchała jest również trenerem i prowadzi w klubie Grappling Kraków zajęcia zapaśnicze.

Daniel Bažant zawodowo startuje zaledwie rok dłużej od Polaka. Chorwat zadebiutował w kwietniu 2018 roku i od tamtej pory wygrał pięć starć i przegrał jedno. O niebezpiecznej stójce zawodnika Trojan Pula świadczy fakt, że wszystkie zwycięskie boje kończył nokautami, z czego aż dwukrotnie posyłał rywali na deski wysokim kopnięciem. Ostatnio, dokładnie w ten sposób, 29-latek pokonał Nikolę Durdeva na gali FNC: Armagedon 3.

Walka o pas kategorii piórkowej | KSW Featherweight Championship Bout

65,8 kg/145 lb: Salahdine Parnasse (14-0-1, 2 KO, 4 Sub) vs Daniel Torres (11-4, 5 KO, 1 Sub)

93 kg/205 lb: Szymon Kołecki (8-1, 8 KO) vs Martin Zawada (29-15-1, 18 KO, 5 Sub)

77,1 kg/170 lb: Shamil Musaev (13-0, 8 KO, 2 Sub) vs Uroš Jurišić (11-0, 5 KO, 5 Sub)

68 kg/150 lb: Robert Ruchała (4-0, 2 Sub) vs Daniel Bažant (5-1, 5 KO)

70,3 kg/155 lb: Bartłomiej Kopera (9-6, 7 Sub) vs Francisco Barrio (7-2, 2 KO, 4 Sub)

28 KOMENTARZE

 1. Wyjątkowej klasy warzywo z najlepszych upraw szklarniowych, pewnie od Reda.

  Obejrzałem na szybkości jedną z jego walk, szkoda, że KSW idzie w tę stronę.

  Czy oni walczą za darmo? Nie lepiej było dać możliwość pokazania się jakiemuś młodemu z ALMMA, który chętnie i za drobne by się pokazał? Wstyd.

 2. Walka na undercard Babilon – nie na KSW, ale pewnie ten Chorwat walczy za obiad, nocleg i kawę zaparzoną przez baristę, więc się wszystko zgadza.

 3. Walka na undercard Babilon – nie na KSW, ale pewnie ten Chorwat walczy za obiad, nocleg i kawę zaparzoną przez baristę, więc się wszystko zgadza.

  Niestety smutna prawda jest taka że często te boomy dostają większy hajs niż zawodnicy z Polski walczący na karcie głównej :eddieconspiracy:

 4. Najpierw byli weterani z ufc, później królowie nokautu z brazylijskich dżungli a ostatnio moda na niebezpiecznych, silnie bijących Chorwatów

  :frankapprove:

 5. Najpierw byli weterani z ufc, później królowie nokautu z brazylijskich dżungli a ostatnio moda na niebezpiecznych, silnie bijących Chorwatów

  :frankapprove:

  I kurczące się stawki 😀 Następny etap – groźni i doświadczeni Słowacy i Węgrzy.

 6. Najpierw byli weterani z ufc, później królowie nokautu z brazylijskich dżungli a ostatnio moda na niebezpiecznych, silnie bijących Chorwatów

  :frankapprove:

  Czyli jakby regres, niedługo będą szaleni Ukraińcy a potem nieprzewidywalni cyganie

 7. Ostatnio jeden Uzbek ciężko znokautował naszego "prospekta" Parzęczewskiego:rofl: żeby się tylko nie okazało za jakiś czas, że nawet Słowaki naszych zaczynają bić

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.