Już 1 maja na gali OKTAGON 23 do klatki wejdzie Robert Bryczek (MMA 12-3-0). Jego przeciwnikiem będzie Kaik Brito (MMA 13-3-0). Jak poinformował Polak, zwycięzca tego starcia otrzyma możliwość walki o pas kategorii półśredniej.

ZOBACZ TAKŻE:

Bryczek po długiej przerwie od startów powróćił do klatki w czerwcu 2019 roku, pokonując decyzją sędziów Mate Kertesza. Był to jego debiut pod szyldem organizacji OKTAGON MMA. W kolejnej walce przegrał on na punkty z Leandro Silvą.

Dwa następne starcia Bryczek stoczył w organizacji FEN. W sierpniu 2020 roku już w pierwszej rundzie znokautował Jacka Jędraszczyka, nieco ponad miesiąc później zdobył pas mistrzowski pokonując w piątej odsłonie Virgilliu Frasineaca.

Brazylijczyk po raz drugi wejdzie do klatki OKTAGON MMA. W listopadzie 2019 roku zadebiutował tam pokonując w pierwszej minucie Gabora Borarosa przez kontuzję. W pozostałych starciach w ostatnich latach Brito pokonywał Juana Jose Ibaneza i Fernando Aparecido, przegrywał natomiast z Mateuszem Rębeckim czy Pavlem Gordeevem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.