Jak poinformował portal TMZ, Randy Couture (MMA 19-11) przebywa właśnie w szpitalu na intensywnej terapii po zawale serca, którego doznał w środę.

Legenda MMA, trzykrotny mistrz wagi ciężkiej i dwukrotny półciężkiej, miał sam dojść na nogach do szpitala, po tym po treningu w klubie Unbreakable MMA, poczuł, że coś jest nie tak. Szpital do którego się udał poinformował, że nic już Randy’emu nie grozi i w pełni dojdzie do siebie po tym groźnym dla życia stanie.

56-latek oprócz bycia mistrzem UFC w wadze ciężkiej i półciężkiej, w 2006 jako czwarta osoba dołączyła do Hall of Fame, zasiadając obok takich nazwisk jak Royce Gracie, Dan Severn oraz Ken Shamrock – czyli osób, które miały największy wpływ na globalne budowanie marki UFC.

Zawodnik ten ostatni raz walczył w 2011 roku z Lyoto Machidą. Wcześniej miał trzy zwycięstwa z rzędu, w tym jedno w głośnej walce z bokserem Jamesem Toneyem. Był pierwszym w historii mistrzem posiadającym symultanicznie dwa pasy. W jego ślady poszli późnej Conor McGregor oraz Daniel Cormier. Uczestniczył w aż 15 walkach o tytuł. Jego rekordy to także bycie najstarszym zawodnikiem, który:
– Dzierżył tytuł (45 lat w walce z Lesnarem)
– Stał się mistrzem (43 lata w walce z Sylvią)
– Obronił tytuł (44 lata w walce z Gonzagą)
– Wygrał walkę (47 lat w walce z Toneyem)

17 KOMENTARZE

 1. :jon:

  on ma juz 56 lat, ale ten czas zapierdziela, a nie dawno pamietam jak ogladalem jego pozegnalna walke w ufc na orange sport :joe:

 2. Omega 3, czosnek, sok z granata, Doppelherz od dziadka i do RIZIN go.  A tak na serio, to zdrowiej, Mistrzu! Wiem, że to czytasz. A jak nie, to i tak dużo zdrówka.

 3. Wiem, że to nie powód do żartów i zdrowia mistrzu, wracaj kręcić filmy że Stallone bo je lubię, ale nie uważacie, że wreszcie dojrzał do KSW?

 4. Wiem, że to nie powód do żartów i zdrowia mistrzu, wracaj kręcić filmy że Stallone bo je lubię, ale nie uważacie, że wreszcie dojrzał do KSW?

  :crazy::eddieconspiracy:

 5. Wiem, że to nie powód do żartów i zdrowia mistrzu, wracaj kręcić filmy że Stallone bo je lubię, ale nie uważacie, że wreszcie dojrzał do KSW?

  Myślę, że mimo wszystko jeszcze nie. Zwróć uwagę, że poczuł się źle na TRENINGU. Czyli trenuje. Nie no kurwa, gdzie tam, jeszcze za wcześnie.

  W ogóle co za świr, że w tym wieku trenuje i to pewnie całkiem mocno. Ja rozumiem siłka, jogging itd, ale on pewnie dalej ciężkie rundy robi i zapasy z jakimiś kolosami. Jest świr.

 6. Może ten zawał przez to, że Diaz coś o wpadce dopingowej napisał? Mi też jakoś tak pikawa dziwnie załomotała.

  Na szczęście jutro się wszystko wyjaśni i Randy wróci do zdrowia, na trening, na piechotę.

 7. Przerażające, typ słynął z cardio, całe życie sport a i tak zawały ma.

  Może się przeciąża, może to od stresu, kto wie.

 8. Może się przeciąża, może to od stresu, kto wie.

  Jechał kilkadziesiąt lat na sterydach, do tego ma młodą żonę, którą pewnie dość często i regularnie dupczy (ze wspomaganiem). Poza tym nadal trenuje amatorsko, więc pewnie jakieś 200- 300 teścia leci co tydzień w tle.

  O zawał nie trudno…

 9. @Cloud Nie ma czegoś takiego jak atak serca.  Jest zawał serca,  stan przedzawalowy, tamponada serca, niewydolność serca, zaburzenia serca.  Nie to żebym się czepiał, ale od wtorku jesteś pierwsza osobą która wywołała uśmiech na mojej twarzy hehe.

  A Coturowi życzę zdrowia .

 10. Pierwszy raz słyszę, żeby ktos sobie sam przyszedł do szpitala, był w stanie stabilnym i leżał na OIT :travolta:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.