Rafał Haratyk 29 listopada zadebiutuje w organizacji ACA na gali ACA 102 w Kazachstanie

Jak informowaliśmy w lipcu, Rafał Haratyk (MMA 11-3-2) podpisał kontrakt z organizacją ACA. Na gali w Moskwie (ACA 99) miał stoczyć swoją pierwszą walkę a przeciwnikiem miał być Ibragim Chuzhigaev (MMA 13-5). Do konfrontacji jednak nie doszło z powodu niefortunnego incydentu podczas sparingu z Piotrem Strusem: naderwania mięśnia dwugłowego. Wyznaczony został więc nowy przeciwnik oraz nowa data debiutu. 29 listopada w Kazachstanie „Polish Tank” zmierzy się z Arbim Agujewem (MMA 25-8, 2NC)

Arbi związany jest z ACA od 2015 roku. W ciągu tych prawie pięciu lat, udało mu się stoczyć 11 pojedynków, z czego 7 wygrał, 2 przegrał a 2 zostały okrzyknięte jako no-contest. Agujev trzykrotnie mierzył się z Polakami. Z Antonim Chmielewskim, którego odprawił ciosami w drugiej rundzie, z Mateuszem Strzelczykiem, którego poddał w pierwszej oraz w zmierzchłych czasach (2009 r.) z Adamem Zającem, z którym dla odmiany przegrał przez TKO.

Również Rafał ostatnie lata miał bardzo udane. W 2017 udało mu się pokonać przez decyzję Łukasza Bieńkowskiego. Trzy kolejne walki także potoczyły się po jego myśli i na kolejnych galach, pokonał: Johana Romminga, Marcina Naruszczkę i Macieja Różańskiego.

Na chwilę obecną nie wiadomo nic więcej o gali w Kazachstanie.

8 KOMENTARZE

  1. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze czesto Polacy jada na wschod dostaja zawodnika ze wschodu ktorzy ani w Polsce ani w swiecie nie sa znani i wygrywaja natomiast jesli jada do znanych jest jeszcze gorzej oby wrocil zwycieski

  2. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze czesto Polacy jada na wschod dostaja zawodnika ze wschodu ktorzy ani w Polsce ani w swiecie nie sa znani i wygrywaja natomiast jesli jada do znanych jest jeszcze gorzej oby wrocil zwycieski

    Do polski np na TFL czy inne gale też przyjeżdżają autobusy z ludźmi ze wschodu, dostają wpierdol i wracają do siebie więc nie przesadzaj :lol::lol::lol:

    Nie no dobra, żartuje! Wiadomo, że jest tak jak mówisz! Mam nadzieję, że kiedyś nadejdzie przełamanie w tej kwestii

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.