Poznaliśmy termin kolejnej walki Pawła Mikołajuwa, który walczy aktualnie pod szyldem organizacji FAME MMA. „Popek” zaprezentował swoją aktualną formę i zdradził, kiedy zobaczymy go w klatce.

Jak zapowiedział na swoim profilu na Instagramie popularny raper, najbliższy pojedynek na zasadach MMA stoczy już 6 marca. Jest to więc termin gali FAME MMA 9, podczas której „Popek” prawdopodobnie wystąpi w głównej walce. Na ten moment nie wiadomo, kto będzie jego przeciwnikiem.

42-latek w zawodowym MMA zadebiutował w 2008 roku pokonując Glena Reida. W kolejnym starciu „Popek” odprawił Keva Simsa. Trzeci pojedynek nie poszedł jednak po myśli Mikołajuwa, gdyż starcie z Sanderem Duyvisem przegrał przed czasem. Po tym pojedynku „Popek” przez osiem lat nie pojawił się w klatce.

Do MMA powrócił on w 2016 roku w starciu z Mariuszem Pudzianowskim, jednak były strongman wygrał w niecałe półtorej minuty. W kolejnym starciu „Popek” w 45 sekund rozprawił się z Robertem Burneiką. Dwa kolejne pojedynki Mikołajuw przegrywał w drugich rundach – na KSW 41 z Tomaszem Oświecińskim, na KSW 45 z Erko Junem.

Do klatki Mikołajuw powrócił dopiero po dwóch latach na FAME MMA 7 po rozstaniu się z organizacją KSW. Podczas zeszłorocznej gali „Popek” szybko rozprawił się z Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem, poddając go balachą.

57 KOMENTARZE

 1. Jak słyszę o kimś jego pokroju, to od razu w kieszeni mi się nóż otwiera.. Wielki gangster i ulicznik, który walkę na śmierć i życie ma we krwi… a jak tylko wchodzi do klatki, nawet z największymi ciotami tego sportu, to… choć to jest to bardzo trudne i wydaje się wręcz niewykonalne… ale jednak okazuje się że Pop jest jeszcze większą pizdą, niż ci zawodnicy, z których większość ma zwyczajnie beke .. Jak dla mnie jego sukces muzyczny, czy sportowy jest głównym argumentem teorii, że nasze społeczeństwo jest zjebane

 2. największymi ciotami tego sportu

  Jak można zawodnika MMA (nie ważne na jakim poziomie) nazwać ciotom, wojowniku internetowy :razz:utinlaugh:

 3. Jak można zawodnika MMA (nie ważne na jakim poziomie) nazwać ciotom, wojowniku internetowy :razz:utinlaugh:

  No jako że ciota to termin związany z homoseksualizmem a o zapaśnikach jest że wąchają sobie krocza itd…….

  To w sumie chuja prawda, ale można

 4. Jak można zawodnika MMA (nie ważne na jakim poziomie) nazwać ciotom, wojowniku internetowy :razz:utinlaugh:

  Jeżeli Twoim zdaniem Popek jest zawodnikiem MMA, to ok:rofl:

 5. Jak można zawodnika MMA (nie ważne na jakim poziomie) nazwać ciotom, wojowniku internetowy :razz:utinlaugh:

  A czy Damian Stifler Zdunczyk jest zawodnikiem MMA?:wow:

 6. nazwiska kolego?

  A co to ma za zaczenie:rofl:Jeżeli jakiekolwiek nazwisko z jego dorobku w karierze zawodowej robi na Tobie wrażenie, to proszę, nie odpisuj mi już nic więcej

 7. A czy Damian Stifler Zdunczyk jest zawodnikiem MMA?:wow:

  Jeżeli Twoim zdaniem Popek jest zawodnikiem MMA, to ok:rofl:

  Czyli jeśli ktoś kto się pcha na napierdalankę w oktagonie mimo, że ma niski poziom skilla, to jest ciotą?

  Skąd sie takie retardy jak wy biorą :razz:ociesznymirek:

 8. A co to ma za zaczenie:rofl:Jeżeli jakiekolwiek nazwisko z jego dorobku w karierze zawodowej robi na Tobie wrażenie, to proszę, nie odpisuj mi już nic więcej

  poleciałeś, to podaj nazwiska, chyba z sie lękasz?

 9. ak dla mnie jego sukces muzyczny, czy sportowy jest głównym argumentem teorii, że nasze społeczeństwo jest zjebane

  Ale od Popka to proszę się odczepic jesli chodzi o muzyke , bo niektóre kawałki ma super

  Przykładowo

 10. Ale od Popka to proszę się odczepic jesli chodzi o muzyke , bo niektóre kawałki ma super

  Przykładowo

  Osobiście sam kilka kawałków lubię słuchać, np Wodospady. Ale ze względu na szacunek do prawdziwych zawodników MMA, jego nigdy do tego grona nie zaliczę. Wiem, że dużo osób słucha jego utworów, albo.. choć to według mnie jest lekką abstrakcją.. są też tacy co się jarają jego karierą w MMA.. Ale umówmy się, to jest zwykły patus grający wielkiego gangusa itd. A w KSW (nie bedę brać pod uwagę tych śmiesznych gal, które równie dobrze szwagier na osiedlu mógł organizować..) dostawał w pizde od takich osób, że nawet sami włodarze się łapali za głowę.

 11. Jak można zawodnika MMA (nie ważne na jakim poziomie) nazwać ciotom, wojowniku internetowy :razz:utinlaugh:

  A dlaczego nie można? Dziś już nawet gorące czterdxziestkipiątki z korpo trenują ksw

 12. Czyli jeśli ktoś kto się pcha na napierdalankę w oktagonie mimo, że ma niski poziom skilla, to jest ciotą?

  Skąd sie takie retardy jak wy biorą :razz:ociesznymirek:

  Jeśli ktoś wchodzi do octagonu tylko dla hajsu trenując 1 miesiąc to mam go nazywać zawodnikiem MMA? Ja akurat nie nazywam ich ciotami, ale tak jak w sporcie tak i w życiu na szacunek trzeba zasłużyć, jak ktoś upadls się przez 6 lat i nagle zmienia się na miesiąc i występuje na freakoewej gali to sorry ale nie muszę traktować go poważnie, jeśli dla ciebie to już jest zawodnik MMA to masz chyba bardzo nisko ustawiona poprzeczkę w życiu 🙂

 13. Drogie Fame MMA, proszę o zestawienie z bratem Pudziana, jako eliminator do walki o pas z Piechowiakiem.

  Dziękuję.

  Teraz jego rywalem bedzie raper Kizo.

 14. Ta łazęga się jeszcze czymś chwali? Znów spuchnie po 30 sekundach? Może sobie nocować na siłowni, a formy startowej nie zbuduje nigdy.

 15. Osobiście sam kilka kawałków lubię słuchać, np Wodospady. Ale ze względu na szacunek do prawdziwych zawodników MMA, jego nigdy do tego grona nie zaliczę. Wiem, że dużo osób słucha jego utworów, albo.. choć to według mnie jest lekką abstrakcją.. są też tacy co się jarają jego karierą w MMA.. Ale umówmy się, to jest zwykły patus grający wielkiego gangusa itd. A w KSW (nie bedę brać pod uwagę tych śmiesznych gal, które równie dobrze szwagier na osiedlu mógł organizować..) dostawał w pizde od takich osób, że nawet sami włodarze się łapali za głowę.

  Popek to aktualnie dno i freak, jednak był w Cage Rage i Popek w tym okresie jednak był zawodnikiem MMA. Jak to były śmieszne galę jednej z mocniejszy w tym czasie organizacji MMA na świecie, to ja już nie wiem. Gdyby nie ta rozpierducha to nie wiadomo gdzie byłby teraz.

 16. Czyli jeśli ktoś kto się pcha na napierdalankę w oktagonie mimo, że ma niski poziom skilla, to jest ciotą?

  Skąd sie takie retardy jak wy biorą :razz:ociesznymirek:

  Już pomijając to co pisałeś o Janku…

  Ja tam nie wyzywam od ciot nawet tej starej sprutej cipki Auszwickiego. A kogoś kto pcha się w napierdalankę bez umiejętności nazywam hardkorem lub aniołkiem Darwina, czyli podobnie jak kogoś kto wskakuje do jeziora nie umiejąc pływać albo wchodzi na szczyt w samych gaciach, a później leży w śniegu z odmrożeniami.

 17. Popek to aktualnie dno i freak, jednak był w Cage Rage i Popek w tym okresie jednak był zawodnikiem MMA. Jak to były śmieszne galę jednej z mocniejszy w tym czasie organizacji MMA na świecie, to ja już nie wiem. Gdyby nie ta rozpierducha to nie wiadomo gdzie byłby teraz.

  Dziś byłby zapewne byłym mistrzem Ufc.

 18. Popek to aktualnie dno i freak, jednak był w Cage Rage i Popek w tym okresie jednak był zawodnikiem MMA. Jak to były śmieszne galę jednej z mocniejszy w tym czasie organizacji MMA na świecie, to ja już nie wiem. Gdyby nie ta rozpierducha to nie wiadomo gdzie byłby teraz.

  CM Punk był w UFC, Bandel również, Pawlak itd. Dlatego SAMO to, pod jaką banderą ktoś walczy, według mnie nic nie znaczy, chyba że odnosi sukcesy, to inna sprawa

 19. CM Punk był w UFC, Bandel również, Pawlak itd. Dlatego SAMO to, pod jaką banderą ktoś walczy, według mnie nic nie znaczy, chyba że odnosi sukcesy, to inna sprawa

  co z tymi nazwiskami? obsrałeś sie?:beczka:

 20. co z tymi nazwiskami? obsrałeś sie?:beczka:

  Przed czym? Nawet gdybym starał się zrobić wszystko, żeby Popka przedstawić jako największego killera.. To i tak fakty (np Sherdog) pokazują prawdę. Dla mnie Najman przy nim to Achilles, ale to moje zdanie… A nawiązując do moich wczorajszych postów, to mówiąc o tym że przegrywał z "największymi ciotami" nie chodziło mi o to, że według mnie ci ludzie są ciotami, miałem na myśli tylko to, że są ultra słabiakami.

 21. Przed czym? Nawet gdybym starał się zrobić wszystko, żeby Popka przedstawić jako największego killera.. To i tak fakty (np Sherdog) pokazują prawdę. Dla mnie Najman przy nim to Achilles, ale to moje zdanie… A nawiązując do moich wczorajszych postów, to mówiąc o tym że przegrywał z "największymi ciotami" nie chodziło mi o to, że według mnie ci ludzie są ciotami, miałem na myśli tylko to, że są ultra słabiakami.

   

 22. Popek prezentuje aktualna formę

  Rucha porwany plakat, który przedstawia obraz jakiejś ćwiczącej laski?

 23. Ale jednak majtki osrane

  Ty majtki osrales przed chlopakami z Elany bo tez kozaczyles w necie a na zywo kupa w majtach by byla tak wiec po chuj sie nasmiewasz z chlopaka to nie wiem…

 24. Ty majtki osrales przed chlopakami z Elany bo tez kozaczyles w necie a na zywo kupa w majtach by byla tak wiec po chuj sie nasmiewasz z chlopaka to nie wiem…

  :juanlaugh:

  Ale ty masz nudne i chujowe życie, nadal cie boli szydera ze Spejsona

  :juanlaugh:

 25. :juanlaugh:

  Ale ty masz nudne i chujowe życie, nadal cie boli szydera ze Spejsona

  :juanlaugh:

  Ale to ty jestes obsrancem.

 26. Ale to ty jestes obsrancem.

  Nie siedzę w tematach piłkarskich, dlatego prosiłbym o pomoc. Czy jest ktoś w stanie łopatologicznie mi wytłumaczyć dlaczego kibice drużyny piłkarskiej mieliby wspólnie powodować defekacje u innego mężczyzny w ramach odwetu za komentarz w internetach? Czy potencjalnie defekacja może zostać zastąpiona erekcją? Pytam, ponieważ mam paru znajomych oglądających mecze piłki nożnej i nie wiem jak zachowywać się w ich towarzystwie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.