Paweł „Popek” Mikołajuw (MMA 3-4-0) przed debiutem w organizacji FAME MMA i walce z Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem.

12 KOMENTARZE

  1. Ciekawe czy ten cały Stifler nie przytuli aby przypadkiem nie wygrać jakimś fuksem i by gwiazdka nie przygasła nowa 🙂

  2. Ciekawe czy ten cały Stifler nie przytuli aby przypadkiem nie wygrać jakimś fuksem i by gwiazdka nie przygasła nowa 🙂

    Oświecimski 44 letni niby dał rade. Tu masz do czynienia z 95 kg szczurem, trenującym od 2 miechów nie mającym psychiki do walk, wychodzącym po hajs i popularność. Nie może tego Król przegrać.

  3. Oświecimski 44 letni niby dał rade. Tu masz do czynienia z 95 kg szczurem, trenującym od 2 miechów nie mającym psychiki do walk, wychodzącym po hajs i popularność. Nie może tego Król przegrać.

    No nie byłbym tego pewny. Nie znam tych osobistości typu Stifler ale sądząc po tym gdzie się promował to na pewno na niejednej imprezie dostał w gębę – może nauczył się odpowiadać? To mogłoby wystarczyć. Popek to celebryta, zniszczony przez alkohol i narkotyki, to nie ten gość, który wchodził do klatki CW. Mnie tu żadno rozstrzygnięcie nie zdziwi. Ps. 95kg to nie tak znowu mało.

  4. Ogólnie słabiutko mmarocks nawet nie podaliście ze wczoraj była konferencja.

    Konkurencja duzo lepiej odrobila zadanie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.