Weteran UFC Damian Stasiak przed walką o pas na KSW 51:

Gala KSW 51 odbędzie się 9 listopada w Zagrzebiu. W najważniejsze walce wieczoru, Mariusz Pudzianowski (MMA 12-7) zmierzy się z Erko Junem (MMA 3-0).

Przeczytaj również:

Transmisja KSW 51 – jak, gdzie oglądać wydarzenie KSW 51

Pełna karta KSW 51

31 KOMENTARZE

 1. Z całym szacunkiem, ale nie weteran, tylko odpad.

  :tiphatb:

  Jewtuszko po 1 walce był okrzyknięty weteranem jakby co :roberteyeblinking:

 2. Z całym szacunkiem, ale nie weteran, tylko odpad.

  :tiphatb:

  Odpad?Co Wam zaś nie pasuje? Skromny ambitny chłopak z naszego podwórka,nie musi być zaraz najgorszy tylko dlatego że go zwolnili z UFC.

 3. Piszą ludzie o damianie że odpad że lipa a sami w życia osiągnęli tyle co nic,zostawili swoje marzenia tylko po to żeby spełniać się jak hejtery na Cohones. Banda pół  pedałów w rurkach i większość nawet nic  nie trenuje.

 4. Piszą ludzie o damianie że odpad że lipa a sami w życia osiągnęli tyle co nic,zostawili swoje marzenia tylko po to żeby spełniać się jak hejtery na Cohones. Banda pół  pedałów w rurkach i większość nawet nic  nie trenuje.

  Internet to najlepszy azyl dla takich jednostek,karmienie się cudzymi porażkami. Śmiali się nawet ze śmierci syna Filipa Chajzera. Jaką trzeba być ostatnią kurwą,żeby coś takiego zrobić.

 5. Piszą ludzie o damianie że odpad że lipa a sami w życia osiągnęli tyle co nic,zostawili swoje marzenia tylko po to żeby spełniać się jak hejtery na Cohones. Banda pół  pedałów w rurkach i większość nawet nic  nie trenuje.

  No a nie odpadł przypadkiem z UFC z rekordem 2-4? I co mają marzenia użytkowników do tego, żeby obiektywnie ocenić sportowca i jego osiągnięcia? Tak samo zarzut o trenowaniu jest bez sensu. Nie muszę być szefem kuchni, żeby powiedzieć, że zupa jest za słona. Polityków też nie można oceniać jak się nie jest studentem politologii albo prawa?

 6. No a nie odpadł przypadkiem z UFC z rekordem 2-4? I co mają marzenia użytkowników do tego, żeby obiektywnie ocenić sportowca i jego osiągnięcia? Tak samo zarzut o trenowaniu jest bez sensu. Nie muszę być szefem kuchni, żeby powiedzieć, że zupa jest za słona. Polityków też nie można oceniać jak się nie jest studentem politologii albo prawa?

  Ludzie łatwo rzucają słowami dla kogoś ''odpad'' np samego Damiana może być obraźliwy… Starał się,podjął wyzwanie nie udało się,ale zawsze jakiekolwiek słowo by nie padło będzie lekkie i przyjemne w porównaniu do spędzonego czasu na treningu czy poświęceniu życia na coś. Myśle że koledze wyżej o to chodziło. Nie musisz być kucharzem żeby ocenić smak zupy,ale łatwiej jest siąść i zjeść niż samemu ugotować. Tak samo ze sportem.

 7. Las Vegas w USA

  UFC pomachało na pożegnanie

  Powrót GOlina koło Konina (dość miasteczko)

  walka o pas KSW, więc kariera w UFC odłożona w czasie

 8. Odpad?Co Wam zaś nie pasuje? Skromny ambitny chłopak z naszego podwórka,nie musi być zaraz najgorszy tylko dlatego że go zwolnili z UFC.

  Czyli odpad, ale miły.

 9. Ludzie łatwo rzucają słowami dla kogoś ''odpad'' np samego Damiana może być obraźliwy… Starał się,podjął wyzwanie nie udało się,ale zawsze jakiekolwiek słowo by nie padło będzie lekkie i przyjemne w porównaniu do spędzonego czasu na treningu czy poświęceniu życia na coś. Myśle że koledze wyżej o to chodziło. Nie musisz być kucharzem żeby ocenić smak zupy,ale łatwiej jest siąść i zjeść niż samemu ugotować. Tak samo ze sportem.

  :deniroclap:

  :conorsalute:

 10. Ale co niektórzy pierdolą, to aż żal. Odpad w kontekście słów braci Kawulskich, że ich odpady z UFC nie interesują. Więc, co?  Wystarczy  zwolnionego z ujemnym bilansem nazwać weteranem? Ja lubię tego Stasiaka, choć nigdy żadnej jego walki nie widziałem, dlatego nazywam go odpadem, ale z szacunkiem i bez nienawiści + kłaniam się:

   :tiphatb:

  Ale nie pierdolta mi już smutów o tym, że go serduszko zaboli i że coś osiągnął, a my nic, bo wszyscy jak jeden mąż rzucacie hejty na co drugiego zawodnika  UFC, z McGregorem na czele, a wszyscy oni osiągnęli więcej niż Stasiak. Ale rozumiem – mój ci on, bo polski i na dźwięk nazwiska Stasiak przed łzawiącymi ze wzruszenia oczyma staje polska biało-czerwona krowa pasąca się na polskich złotych łanach w akompaniamencie Bogurodzicy.

  :jon:

 11. Trochę takie pomieszanie pojęć w temacie.

  To jest tak, że każdego -bez względu czy to jest aktor, tancerz, kark ze Strong Man czy kulturystki- trzeba szanować za samo wejście do klatki, bo to jest duża odwaga, chociaż

  Przez jedną walkę można skończyć z grupą inwalidzką, wyciągać sobie sztuczne oko, mieć nogę połamaną niczym Anderson Silva, albo blizny do końca życia na czole jak Mamed. Obite czoło czy kości policzkowe i oczodołu nie wyklepie się tak łatwo po walce jak samochodu po wypadku np. porównajcie sobie twarz Artura Szpilki sprzed debiuty, a teraz. Oj jak się zerwie parę mięśni, rozwali kolana – to na operacje w NFZ można czekać kilka lat. Igor Jakubowski mówił, że co zarobił na kadrze to i tak było za mało na jego operacje nadgarstka. Łącznie ponad 80 tys. zł. wydane i operacje nieudane

  Dlatego trudno mi nie doceniać ,,nawet" freaka w klatce czy na ringu. Oni walczą przecież bez trenigowych rękawic, bez ochraniaczy na piszczele

  Też trudno kpić tylko dlatego, że ktoś nie jest w TOP 10 na świecie, bo kto z nas na forum jest w TOP10 świata w tym co robi?

  Ale nie ma co zakłamywać rzeczywistość, że w Polsce są sami zawodnicy klasy światowej. Jest dwójka: Jan Błachowicz i Szefowa. Dużo to jest 5 czy 6 liga światowego MMA. Nawet Oleksiejczuk i Jotko (z całym szacunkiem dla nich, bo dużo osiągnęli przecież ) to przecież maks 3 liga światowego MMA, co wcale nie oznacza, że tylko zawodnicy klasy światowej pokroju Jon Jones, Cormier potrafią dawać super walki. Ba, nawet walki na PLMMA czy innej małej gali są ciekawsze często niż walki wielkich gwiazd boksu na galach Wasielewskiego

 12. Piszą ludzie o damianie że odpad że lipa a sami w życia osiągnęli tyle co nic,zostawili swoje marzenia tylko po to żeby spełniać się jak hejtery na Cohones. Banda pół  pedałów w rurkach i większość nawet nic  nie trenuje.

  Co to pół pedał?

 13. Laska, która non stop mówi o tym, że jest ładna, a reszta brzydka ma kompleksy na punkcie swojej urody.

  Faceci non stop mówiący o męskości facetów w rurkach, nazywając innych pizdami…

  Dość dziwne są takie kompleksy wśród kipiących testosteronem zawodników MMA xD

 14. Czyli odpad, ale lekko.

  Lubię Webstera, mam nadzieję, że zarobi w KsW sporo hajsu i osiągnie sukces, jarałem się jego walkami w UFC, no ale jakby nie było jest to „odpad” z UFC.

  Z drugiej strony @Szady nieprzypadkowo wrzucił słowo „weteran” do tytułu

  :deniro:

  A przecież można po prostu napisać „były zawodnik UFC”

  :fjedzia:

 15. Ale co niektórzy pierdolą, to aż żal. Odpad w kontekście słów braci Kawulskich, że ich odpady z UFC nie interesują. Więc, co?  Wystarczy  zwolnionego z ujemnym bilansem nazwać weteranem? Ja lubię tego Stasiaka, choć nigdy żadnej jego walki nie widziałem, dlatego nazywam go odpadem, ale z szacunkiem i bez nienawiści + kłaniam się:

   :tiphatb:

  Ale nie pierdolta mi już smutów o tym, że go serduszko zaboli i że coś osiągnął, a my nic, bo wszyscy jak jeden mąż rzucacie hejty na co drugiego zawodnika  UFC, z McGregorem na czele, a wszyscy oni osiągnęli więcej niż Stasiak. Ale rozumiem – mój ci on, bo polski i na dźwięk nazwiska Stasiak przed łzawiącymi ze wzruszenia oczyma staje polska biało-czerwona krowa pasąca się na polskich złotych łanach w akompaniamencie Bogurodzicy.

  :jon:

  Chodzi mi o Stasiaka,nie jest tak że każdy zawodnik z polszy jest zajebisty i akurat każdego kocham,ale interesowałem się Damianem i po prostu uważam,że warto śledzić jego karierę bo jest ciekawy. A taki mam styl że wole swoje podwórko i polskie krowy niż podniecać sie byle czarnuchem z zajebistym bilansem co nawet nie wie gdzie polska leży i ma na Ciebie i mnie wyjebane…

 16. Niekończąca się opowieść o dwóch obozach, mityczne starcie hejterow z prawilniakami. Tu nie chodzi o to, że nie odpad.  Tu chodzi o pewien poziom kultury. A Ci, co piszą że odpad, tej kultury zbyt wiele nie mają. Jakiegoś, kurwa, taktu, wyczucia, czegoś.. Niewyparzone języki, które w internecie wojują, a w realnym życiu boją się poprosić o otwarcie kasy w biedrze. Quo vadis świecie…

 17. Ale co niektórzy pierdolą, to aż żal. Odpad w kontekście słów braci Kawulskich, że ich odpady z UFC nie interesują. Więc, co? Wystarczy zwolnionego z ujemnym bilansem nazwać weteranem?

  Niektórzy tu się spinają za mocno, a ten cytat wszystko wyjaśnia.

  Określenie "odpad z UFC" to chyba Kawulscy wprowadzili do mediów i oznacza ono byłego zawodnika tej organizacji, którego oni nie chcą zatrudniać. Tych, których zatrudniają nazywają "weteranami".

  Te docinki więc nie są skierowane przeciwko Damianowi, ale do Kawulskich właśnie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.