Mistrz kategorii średniej KSW – Scott Askham (MMA 19-4) – w mocnych słowach na instagramie sprowokował byłego mistrza Mameda Khalidova (MMA 34-7-2). Zawodnicy mieli okazję skonfrontować się podczas grudniowej gali KSW 52 w Gliwicach. Po trzech rundach pojedynku, lepszy na kartach punktowych okazał się Anglik.

Po walce zawodnicy oddali sobie wzajemny szacunek, ale Askham już myślał o kolejnym pojedynku. Tym razem do głowy mistrza kategorii średniej wpadł pomysł na kolejny superfight – tym razem z mistrzem kategorii półciężkiej – Tomaszem Narkunem (MMA 17-3). Temat walki z Żyrafą trochę ucichł, więc Scott na swoich mediach wrzucił zdjęcie z walki z Mamedem, gdzie trafia go ciosami z góry. Fani w komentarzach zaczęli zwracać mu uwagę, że walkę przeleżał i nie może mówić, że pokonał Mameda.

Nie wiadomo czy akurat te wpisy były powodem kolejnego posta, ale dało się zauważyć, że wpłynęły one na Askhama, który chwilę później wrzucił kolejne zdjęcie.

Nie wiadomo gdzie i z kim Anglik stoczy swój kolejny pojedynek. Wiadomo natomiast, że na cel obiera sobie mocnych rywali. Czy ‚zaczepka’ w kierunku Mameda była potrzebna? Nie nam to oceniać. Jedno natomiast wiemy na pewno – po takich wpisach, chętnych na walkę z Askhamem nie zabraknie.

13 KOMENTARZE

 1. Większość osób to padło do spania jak oglądało tą walkę rozumiem jak by się bawil w Khabiba, ale on leżał uderzył 2 razy w schaby i znów leżał i tak ciągle

 2. Zastanawiałem się czy ta walka już się odbyła

  Ej bez kitu – była już ta walka?

  Myślałem, że dopiero będzie i Scott chce nakręcić media i trash talk. No cóż kolego, widać jak nas KSW pasjonuje 🙂

 3. Ej bez kitu – była już ta walka?

  Myślałem, że dopiero będzie i Scott chce nakręcić media i trash talk. No cóż kolego, widać jak nas KSW pasjonuje 🙂

  Jak ta walka odbyła się w strikeforce. Widzę, że śledzicie tylko ksw i jest dla was całym światem.

 4. Ej bez kitu – była już ta walka?

  Myślałem, że dopiero będzie i

  Kurde, tak gdzieś w połowie stycznia natknąłem się właśnie na jakiś wpis związany z tą walką i serio też się zastanawiałem,czy ta walka już była,czy jeszcze nie,a jeśli była to jaki wynik:razz:utinlaugh:

 5. i co, że przeleżał?

  Gra się tak jak przeciwnik pozwala.

  Dostaje się lepsze walki za leżenie na przeciwnikach?

  Organizacje nie płacą bonusów za każde skończenie?

  No to po co się męczyć, ryzykować jak można zrobić z walki sparing i jak najmniej ryzykować?

  Nie ma co obwiniać zawodników za to. A że później walki sumo z uderzeniami WOTORe osiągają po 100 tys. wyświetleń w ciągu jednego dnia…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.