Daniel Omiela_czuk 03_B

Jak udało się dowiedzieć nieoficjalnie redakcji MMARocks.pl, Daniel Omielańczuk (MMA 16-3-1, UFC 1-0, 4. w Rankingu PL) stoczy swój drugi pojedynek w organizacji braci Fertitta na gali UFC Fight Night 40: Nogueira vs Nelson, 11 kwietnia w Abu Zabi. Rywalem zawodnika Nastula Team będzie utytułowany zapaśnik Jared Rosholt (MMA 9-1, UFC 1-0).

Daniel po raz drugi pojawi się w Octagonie po prawie siedmiu miesiącach przerwy od debiutu, w którym znokautował w trzeciej rundzie Nandora Guelmina. 31-latek obecnie przebywa w USA, gdzie trenuje w renomowanym gymie American Kickboxing Academy. Polak szlifuje swoje zapasy pod niezwykle mocnego w tej płaszczyźnie rywala.

Rosholt zadebiutował w UFC około miesiąc po polaku. „The Big Show” po sporych kłopotach w pierwszej rundzie wypunktował Walta Harrisa. W styczniu Amerykanin miał się zmierzyć z Alexeiem Oleinikiem na gali UFC on FOX w Chicago, ale kontuzja Ukraińca pozbawiła go walki. 27-latek z college’u Oklahoma State ma na swoim koncie m.in. drugie, trzecie i czwarte miejsce uniwersyteckich zapaśniczych mistrzostwach NCAA.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.