Informacja prasowa

Judyta ‚Judi’ Rymarzak vs Anita Bekus w walce o pierwszy w historii pas mistrzowski TFL, już 21 grudnia na TFL 19 w Hala Globus Lublin!

Po dziewiętnastu edycjach TFL – Thunderstrike Fight League nadszedł historyczny moment dla lubelskiej organizacji. Niepokonana pod banderą TFL Judyta ‚Judi’ Rymarzak w historycznym pojedynku o międzynarodowy pas mistrzowski TFL, zmierzy się z nieprzewidywalną i zawziętą zawodniczką FightExclusiveNight Anitą Bekus Fitness. Reprezentantka Shark Top Team Łódź zadebiutuje pod szyldem TFL i odrazu dostaje szansę do zdobycia najwyższego lauru. Promotor JS Promotion szef TFL, Jacek Sarna docenił dokonania reprezentantki Dziki Wschód Biała Podlaska/Ek Bjj, Gladiator Siedlce – kickboxing & muay thai „Judyta zasłużyła na walkę o pas TFL. Ma wygrane trzy pojedynki z rzędu, utożsamia się z naszą organizacją i daje zacięte walki. Pokonała Izabela Badurek i szturmem otworzyła drzwi do klatki TFL. Anita trenuje w świetnym klubie jest charyzmatyczna, nieprzewidywalna i z uporem maniaka dąży do odniesienia sukcesu w MMA. TFL jest trampoliną do największych światowych organizacji tak więc srebrna tarcza TFL będzie wartościowym łupem dla obydwu zawodniczek. Znam oba teamy od wielu lat, trenerów, zawodników obydwu klubów. Niech wygra lepsza, silniejsza, mądrzejsza i sprytniejsza.” – komentuje promotor JS Promotion!

Bilety na galę dostępne w systemie https://ekobilet.pl/…/gala-mma-tfl-19-lublin…/386890-bilety… klubie Dziki Wschód Biała Podlaska/Ek Bjj oraz Gladiator Siedlce – kickboxing & muay thai

20 KOMENTARZE

 1. TFL 19 gala

  to gdzies leci w ogole?

  ktoś mu odpowie gdzie? Czy ja mam to zrobić 😆

  Bedą jakieś gratisowe bilety na cohones?

  :razz:ray:

 2. Jak już chcieli robić walkę o pas to mogli dać tej Rymrzak kogoś innego, a Bekusowej jakąś walkę żeby coś wygrała i potem je zestawić. TS mimo, że niszowej organizacji dla zawodniczki po przegranej dość słabo wygląda.

 3. Jak już chcieli robić walkę o pas to mogli dać tej Rymrzak kogoś innego, a Bekusowej jakąś walkę żeby coś wygrała i potem je zestawić. TS mimo, że niszowej organizacji dla zawodniczki po przegranej dość słabo wygląda.

  Przecież Anita to talent czystej wody, tak słyszałem. Pani Mięsień itd, mnie dziwi ze TFL  a nie w fen ale cóż, najlepsi zawodnicy nie maja problemu ze znalezieniem sobie promotora. :fjedzia:

 4. Przybliży ktoś? Chwilę mnie nie bylo

  Wrzosek chciał wjechać na chatę hejterowi z tego biedaprofilu TST Roast na twitterze czy jakoś tak, jednak go nie dojechał koniec końców, a jedynym efektem tego całego zamieszania było przejęcie przez @Baasteek social mediów Polskiego Zombie.

 5. Strach cokolwiek napisać :censored:

  Ta Wrzosek to gość o mózgu mniejszym od myszy. Wszystkich będzie ścigał z Ulańcem Zaborem, a i jeszcze Najsztywniejszy ze sztywnych kręgosłupów moralnych im w tym pomoże.

 6. Wrzosek to gość o mózgu mniejszym od myszy. Wszystkich będzie ścigał z Ulańcem Zaborem

  coś tak jakby…

 7. Wrzosek chciał wjechać na chatę hejterowi z tego biedaprofilu TST Roast na twitterze czy jakoś tak, jednak go nie dojechał koniec końców, a jedynym efektem tego całego zamieszania było przejęcie przez @Baasteek social mediów Polskiego Zombie.

  :razz:utinlaugh:

 8. Wrzosek chciał wjechać na chatę hejterowi z tego biedaprofilu TST Roast na twitterze czy jakoś tak, jednak go nie dojechał koniec końców, a jedynym efektem tego całego zamieszania było przejęcie przez @Baasteek social mediów Polskiego Zombie.

  :damjan: Musi wziąć korepetycje od kapoka. To jest black belt jeśli chodzi o baddest hater fucker

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.