alberodzimkowski

Informacja FEN:

Dwaj niezwykle waleczni i utalentowani zawodnicy MMA wagi półśredniej Albert Odzimkowski z Radomia oraz Mindaugas Verzbickas z Litwy zmierzą się ze sobą podczas nadchodzącej gali FEN 7 „Real Combat” w Bydgoszczy w dniu 24-go kwietnia. Pojedynek wejdzie w skład głównej karty walk gali w hali „Artego Arena” nazywanej też „Małą Łuczniczką” przy ulicy Toruńskiej 59.

26-letni Albert Odzimkowski, reprezentujący Szkołę Walki Drwala, uchodzi za ścisłą czołówkę polskiej wagi półśredniej. Wychowanek Radomskiego Klubu Taekwondo rozpoczął profesjonalną karierę w 2010 roku i w kolejnych siedmiu walkach był niepokonany. Jedynej porażki doznał z aktualnym zawodnikiem UFC Francuzem Mickaelem Leboutem w 2014 roku. Odzimkowski stoczył 8 walk z czego 7 wygrał. Mierzy 182 cm i waży 77 kilogramów.

Liczący 24 lata Mindaugas Verzbickas to jeden z dwóch najlepszych litewskich zawodników wagi półśredniej. Obok mistrza Dream, Mariusa Zaromskisa, wychowanek klubu Ukmerge Judo Sport Club uchodzi za najbardziej obiecującego zawodnika MMA w tym kraju. Litewski zawodnik walczył już na wielkich galach jak Legend Fight Show czy Bushido Lithuania. W 2014 roku stoczył jedną z najlepszych walk MMA na polskim rynku, podczas Prime FC przeciwko Andrzejowi Grzebykowi, walcząc o wagę wyżej do 84 kg. W ostatnim pojedynku zaś zmusił szybko do poddania Karola Szałowskiego. Również inny polski zawodnik, Marcin Mencel w 2013 roku został zmuszony do poddania przez walecznego Litwina. Verzbickas stoczył 12 walk z czego wygrał 8 i raz zremisował walkę. Mierzy 182 cm i waży 80 kilogramów.

„Bardzo liczymy na mocną twardą walkę w wykonaniu obu fighterów, bowiem obaj słyną z twardości i to przede wszystkim braliśmy pod uwagę przy tym zestawieniu. Waga półśrednia jest naszym oczkiem w głowie i zamierzamy konfrontować największych twardzieli. Bez wątpienia to będzie wojna w ringu i zamierzamy to pokazać kibicom, których serdecznie zapraszamy na ten i inne pojedynki” – powiedział Rafał Sawicki, jeden z prezesów Fight Exclusive Night.

Wierzymy, że ten i inne pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 24-go kwietnia 2015 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA, a pojedynek Alberta Odzimkowskiego i Mindaugasa Verzbickasa zapisze się w pamięci kibiców. Nie może Was tam zabraknąć!

13 KOMENTARZE

 1. Niezłe zestawienie. Porażka z Leboutem jako już zawodnikiem UFC też nie wygląda na wstydliwą. Oby Francuz się dobrze zaprezentował w UFC, a Albert ogarnął Litwina.

 2. Pewnie tańsi są niż inni, ale nie szufladkowałbym wszystkich ze względu na narodowość. Ten zawodnik akurat wydaje się na miejscu. Nie jest to jakiś tam debiutant…

 3. Martin

  Spodziewałeś się czegoś innego?

  nie spodziewałem sie fajerwerków, w końcu to tylko marna podróbka KSW, jednak jak na organizacje która otwarcie mówi o sobie jak o drugiej sile w Polsce to śmiech na sali.

 4. o%owany

  nie spodziewałem sie fajerwerków, w końcu to tylko marna podróbka KSW, jednak jak na organizacje która otwarcie mówi o sobie jak o drugiej sile w Polsce to śmiech na sali.

  KSW mówi o drugiej organizacji na świecie,a sam wiesz jak jest.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.