Paweł Jóźwiak przed galą FEN 26 o powodach zorganizowania walki Grzebyk vs Fonseca w kategorii średniej, stawce walki Bajor vs Sianos, gali FEN 26 we Wrocławiu i blokowaniu zawodników przed podpisaniem kontraktu z organizacją UFC.

11 KOMENTARZE

 1. To bez sensu… Ale kurwa jak ktoś będzie chciał Mi zawodnika podjebać, z tych nie podjebanych jeszcze, złoże zawiadomienie do prokuratury i procesem postrasze

 2. Zawodnik który trafia z FEN do UFC musi płacić jakiś procent z gazy oraz procent z ewentualnych bonusów w UFC do kieszeni FENu. Pisał kiedyś o tym Mrozowski.

 3. Zawodnik który trafia z FEN do UFC musi płacić jakiś procent z gazy oraz procent z ewentualnych bonusów w UFC do kieszeni FENu. Pisał kiedyś o tym Mrozowski.

  Jo ale byl o to dym i nie wiem czy FEN sie z tego nie wycofal pozniej. Ale jest opcja ze to nadal funkcjonuje.

 4. Prezes ma bałagan w oczach, ale  lubie świrusa.

  Ja pierdzielę, ale to jest parodia. Wrzosek "byłem i przereklamowane" – to ciekawe czemu został wyjaśniony. Do tego redaktorek po tym wydarzeniu się przeobraził w parobka krs1:matt:

 5. Prezes ma bałagan w oczach, ale  lubie świrusa.

  Oi hui, za mocne. Szkoda ze nie ma w ksw żadnego jąkającego się zawodnika, bo za każdym razem kiedy próbowałby powiedzieć coś rozpoczynającego się na „u” to Kawulowi puszczałyby zwieracze. Wisienką na torcie pozostają oczywiście zabawne komentarze Mariusza.

 6. No nie dla wszystkich co podkreśla na swoich mediach społecznościowych mistrz autokreacji Marcin Wrzosek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.