Paulo Costa bardzo mocno przygotowuje się do walki z mistrzem kategorii średniej UFC, Israelem Adesanyą. Brazylijczyk opublikował kolejne wideo ze swoich przygotowań do walki na UFC 253 – tym razem możemy zobaczyć trening siłowy zawodnika.

Walka Costy z Adesanyą ma odbyć się na UFC 253, 19 września. Nieznana jest dotychczas lokalizacja tego wydarzenia – będzie to UFC Apex lub „Fight Island”.

29-letni Paulo Costa (13-0 MMA) jest niepokonany w swojej dotychczasowej karierze w MMA. Do UFC dołączył w 2017 roku jako mistrz Jungle Fight w kategorii średniej. Brazylijczyk zanotował bardzo mocny start w organizacji, nokautując każdego rywala w czterech kolejnych występach. Po zwycięstwach z Johnym Hendricksem oraz Uriah Hallem, „Borrachinha” po świetnej walce pokonał na punkty Yoela Romero. Tylko pojedynek z „Żołnierzem Boga” zakończył się decyzją sędziowską w karierze Costy.

Zobacz także: Szybkość i siła – trening Costy przed walką z Adesanyą

15 KOMENTARZE

  1. Najśmieszniejsze jest to że Bambus nadal jedyne co wrzucił to nowa fryzura. Sam zamknął wyszczekana mordę, Costa już nie bedzie miał co z nim robić.

  2. Dzik w chui ale niesamowicie przewidywalny i za wolny na follower of the BLM movement – adesranii, niestety

    :childcry:

    oczywiście może połamać izziego, jest taka szansa. Jak duża? Czy wystarczająca, by spełnić marzenia niektórych o

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.