Paulo Costa jest w życiowej formie fizycznej przed walką z Israelem Adesanyą. „The Eraser”, który już w ten weekend stanie przed życiową szansą zdobycia pasa mistrzowskiego kategorii średniej UFC na swoim profilu na Instagramie pochwalił się muskulaturą. Zobaczcie jak obecnie wygląda forma fizyczna „Borrachinhi”.

29-letni Paulo Costa (13-0 MMA) nie doznał jeszcze porażki w swojej zawodowej karierze w MMA. Brazylijczyk zanotował bardzo mocny początek w największej organizacji MMA na świecie, nokautując każdego rywala w czterech kolejnych występach. Po zwycięstwach z Johnym Hendricksem oraz Uriah Hallem, „Borrachinha” po widowiskowej walce pokonał na punkty Yoela Romero. Teraz zmierzy się z również niepokonanym mistrzem, Israelem Adesanyą.

Walka Costy z Adesanyą będzie główną atrakcją gali UFC 253. Podczas tego wydarzenia wystąpią także Dominick Reyes oraz nasz rodak, Jan Błachowicz. Polak zmierzy się z „The Devastatorem” w pojedynku o pas mistrzowski kategorii półciężkiej UFC. Tytuł zwakował Jon Jones.

Rozpiska gali UFC 253

27 KOMENTARZE

  1. Z taka muskulatura to on tego Adesanye zamorduje w klatce.

    Rip Israel 🙁

    Dobry wniosek:razz:enn:, to pomyśl co by zrobił z nim Pudzian albo inny Uralski Hulk

  2. Dobrze, że USADA powiedziała, że jest czysty bo inaczej bym pomyślał, że… nie jest

    :einsteinsmoke:

  3. Jak to mówił Darek Michalczewski sylwetka nie walczy w ringu. Darek wyciskał w leżeniu niecała stówkę a jak je..ął to du.e urywało.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.