Paige VanZant spotkała się pierwszy raz twarzą w twarz z rywalką przed debiutem w walce na gołe pięści. Przypomnijmy, była zawodniczka UFC zmierzy się z Britain Hart na gali BKFC. Zobaczcie „staredown” Paige z jej przeciwniczką.

Rozmowy z VanZant rozpoczęły się już kilka miesięcy temu, prezydent organizacji David Feldman we wcześniejszych rozmowach z portalem potwierdzał, że na 5 lutego szykuje dobrą kartę walk. Hart to wprawiona w boje na gołe pięści zawodniczka i naprawdę Paige dostała ciężką przeprawę jak na debiut. Britain w boksie amatorskim, jak i zawodowym nie miała osiągnięć, często przegrywała, ale na gołe pięści idzie jej całkiem nieźle. W listopadzie na BKFC 14 pokonała przez TKO Randine Elkholm. Dla Paige będzie to pierwsza walka w tej formule. W ostatniej walce w MMA musiała ona uznać wyższość Amandy Ribas na UFC 251.

Gala BKFC z udziałem Paige VanZant odbędzie się już w ten weekend. Podczas tego samego wydarzenia wystąpią m.in. Chris Leben i Johnny Bedford.

9 KOMENTARZE

  1. Moze jestem przewrazliwiony, ale na moje oko to Leben, gosc z pasem mistrza i ten co stoi miedzy wszystkimi wygladaja jakby byli porobieni. Tam tez pobudzanie dozwolone jak na Gromdzie?

  2. Pejcz Wan CyC

    Hart to jest dobra wariatka, ale umiejętności jak z Heniek spod monopolowego. Van Tits to wygra

  3. To jest syndrom Najmana, cohones włączy, żeby zobaczyć jak PVZ blokuje ciosy twarzą 😆

    włączył bym nawet jakby vanzantova nie walczyła 😎

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.