Ottman Azaitar został zwolniony z UFC za swoje działania przy okazji gali UFC 257 na „Fight Island” w Abu Dhabi. Azaitar miał zmierzyć się 23 stycznia w oktagonie z Mattem Frevolą. Do walki jednak nie dojdzie, bo Ottman postanowił złamać zasady bezpieczeństwa organizacji panujące podczas gali. Jak się okazuje, zawodnik chciał wpuścić ludzi spoza strefy bezpieczeństwa na teren obiektu w Abu Dhabi i chciał ukryć to przed ochroną. Prezydent UFC nie zastanawiał się zbyt długo i postanowił zwolnić niepokonanego Azaitara z organizacji.

Dana White powiedział mi, że Ottman Azaitar został zwolniony z UFC za złamanie zasad bezpieczeństwa przy okazji UFC 257.

White przyznał, że Azaitar i jego trenerzy oddali swoje opaski ludziom spoza strefy bezpieczeństwa na „Fight Island” i chcieli przemycić ich przez ochronę. Wszystko miało zostać nagrane.

Azaitar (13-0 MMA) tylko raz w swojej karierze wygrywał przez decyzję sędziowską – inne pojedynki zwyciężał przed czasem.. W pierwszej walce dla największej organizacji MMA na świecie Ottman pokonał przez nokaut Teemu Packalena na UFC 242, za co otrzymał także bonus po gali. W drugim pojedynku dla UFC znokautował Khamę Worthy, za co również otrzymał dodatkowe 50 tysięcy dolarów.

52 KOMENTARZE

 1. Dziwicie się? Wanna stoi, woda stygnie, a tu tylko trzech kuzynów do wspólnej kąpieli.

  hahaha, wygrałeś internety 😆

  Dana wylał Ottomana z kąpielą

 2. Niewątpliwie kandydat do dzbana roku.

  Właśnie został najlepszym wolnym zawodnikiem w kategorii lekkiej. Bellator przyjmie z otwartymi rękoma :fjedzia:

 3. Bardzo dobrze, caly sztab ludzi może się stosować do zasad, ale oni są ponad tym. szkoda tylko że zaraz znajdzie nowego pracodawcę, powinien dostać bana na jakis czas.

 4. KRS1 wita:kawulpokapoka:

  W sumie nie będzie odpadem z UFC tylko niepokonanym gościem, więc świetna okazja. Obecną lekką w KSW myślę, że spokojnie by wyczyścił.

 5. Nie dziwie się decyzji , łysy musi być ostrożny jeśli chodzi o przepisy i inne gowna związane z bezpieczeństwem bo sam wie ze pLandemia potrwa kolejne 2 może 3 lata i jak ujebia YAS to mogą być w dupie . Nie będzie pobłażania czego właśnie jesteśmy świadkami . Tak wogole to ładny przygryw z typa żeby tak sobie poleciec z kariera

 6. Gdyby nie był nołnejmem to skończyłoby się na upomnieniu, albo wykorzystałaby się to na promocję walki.

 7. Nie zostało wspomniane, że miała zostać przemycona do niego torba, można się domyśleć co mogło w niej być i czego potrzebował, skoro podjął aż tak ryzykowne działanie.

 8. Dali mu za dużą wannę to chciał ją wypełnić braterską miłością. Niestety misterny plan poszedł w pizdu, gdy złapali go na przemycie braci:lol:

 9. Dopiero co się rozpoczął ten roki już mamy pretendenta w plebiscycie na debila sportowego-mma roku 2k21… :facepalm::siara::korwinstupid:

 10. Nawet mi go nie żal.

  Ludzie z tamtych stron, nie potrafią się podporządkować do innych praw, niż do prawa szariatu  i kopania żony.

 11. Jak można sobie tak spierdolić karierę, lol.

  Niewątpliwie kandydat do dzbana roku.

  Właśnie został najlepszym wolnym zawodnikiem w kategorii lekkiej. Bellator przyjmie z otwartymi rękoma :fjedzia:

  Walki za 500-1000 dolarów na pewno mu się będą podobały. Ciekawe ile mało znany Niemiec marokańskiego pochodzenia i po takiej historii będzie mógł wyciągnąć od sponsorów za walkę.

 12. z tego co wiem to nie chodziło głównie o opaski ale o to co było w jego plecaku, a z tego co wiem z niemieckich stron i ig to miały to być niby PEDsy

 13. Niemcy zajebiste maja to MMA, nie dosc ze niemal sami zawodnicy z importu to jeszcze dwoch na jednej gali odpada bez walki.

 14. … Ottman’a Azaitar’a:applause:

  Proszę odebrać nagrodę i wracać do wanny :korwinlaugh:

  Ja pierdole :lol::lol: dobre

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.