Czerwcowa walka Oskara Piechoty w oktagonie UFC jest nadal aktualna. Jak poinformował na swoim profilu na Twitterze Marcel Dorff, na jednej z czerwcowych gal odbędzie się pojedynek, który ogłoszony był w marcu tego roku. Z powodu pandemii nieznana jest jeszcze lokalizacja, lecz dziennikarz potwierdził, że Polak zmierzy się 20 czerwca z Marc-Andre Barriaultem.

Piechota (11-3-1 MMA) wróci do oktagonu UFC po druzgocącej porażce przez nokaut na UFC 245 z Punahele Soriano. Polak przegrał trzy ostatnie pojedynki z rzędu, a czerwcowa walka będzie jedną z najważniejszych w karierze zawodnika. Jego obecny bilans pojedynków w największej organizacji MMA na świecie wynosi 2-3. 10 z 11 wygranych w karierze Polak zdobywał przed czasem.

Barriault (11-4 MMA) jest w podobnej sytuacji jak jego rywal, Piechota. Zawodnik przegrał trzy ostatnie pojedynki z rzędu, wszystkie przez decyzje sędziowskie. W tym czasie mierzył się z m.in. innym Polakiem, Krzysztofem Jotko, z którym przegrał przez niejednogłośny werdykt. W swojej karierze 8 z 11 wygranych zdobywał przez KO/TKO.

Na ten moment nieznana jest lokalizacja gali.

9 KOMENTARZE

 1. Jeśli wszystko zagra, jest szansa na wygraną i odroczenie zwolnienia, jednakże w odrodzenie jak Janka nie uwierzę. Imadło stracił duszę od wpierdolu Meserszmita

 2. Obaj do zwolnienia

  A ja myślę, że obaj do pozostawienia w organizacji.

  prawda leży pośrodku – kloniarz do wyjebania, Oskar zostaje!

  Każdy z nich ma teraz chujowy streak kwalifikujący do zwolnienia, ale generalnie nie zapominajmy iż Oskar ma dwa zwycięstwa w UFC, 2-3 wygląda w tym kontekście zupełnie inaczej niż 0-3

 3. Najważniejsze w tym wszystkim jest to że…

  … nie wiadomo czy w ogóle istniał ktoś taki jak Marcin Prachnio 😮 o:

 4. Najważniejsze w tym wszystkim jest to że…

  … nie wiadomo czy w ogóle istniał ktoś taki jak Marcin Prachnio 😮 o:

  Podobno są jakieś pożółkłe fotografie … Jakieś filmy kręcone Nokią 3310 …

  Pozostanie legenda, mit … Jak Latający Holender, Yeti i opozycyjna przeszłość Kaczyńskiego.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.