Na UFC 245 Oskar Piechota zawalczy z Punahele Soriano. Będzie to powrót Polaka do oktagonu UFC po dwóch porażkach z rzędu i prawdopodobnie jedna z najważniejszych walk w jego karierze. Piechota na swoim profilu na Instagramie podkreślił, że chciał wprowadzić zmiany w swoje przygotowania. Jak powiedział – tak zrobił. Oskar poinformował dzisiaj fanów, że spędzi trzy tygodnie w legendarnym Tristar Gym, gdzie do walk przygotowywał się m.in. Georges St. Pierre. Trenerem w tej placówce jest Firas Zahabi, którego wychwala wiele gwiazd MMA.

UFC 245 odbędzie się 14 grudnia w Las Vegas.

19 KOMENTARZE

 1. Czekam na foty z Woodleyem:lol: a tak serio to przez 3 tyg chuja zrobi ale zawsze lepsze to niz kisic sie znowu w gdyni.

 2. Czekam na foty z Woodleyem:lol: a tak serio to przez 3 tyg chuja zrobi ale zawsze lepsze to niz kisic sie znowu w gdyni.

  Dokładnie, tak jak w przypadku kopaczy – na zgrupowaniu formy się nie zrobi. Za to może jakieś nowe akcje, sztuczki, bardziej ekonomiczne podejście do walki, itd. Bądźmy dobrej myśli.

 3. Oskar spokojnie moze sobie długo walczyc w UFC raz wygra, raz przegra, ale czy jest w stanie wejsc na wyzszy poziom? Przekrojowo, ale przede wszystkim cardio tak by móc walczyć o wyższe cele?!? Nie chciałbym go skreslac bo wporządku chłopak ale ognia juz chyba nie ma

 4. Kardio kurła!

  Kardio i jeszcze raz kardio, umiejętności Oskar ma wystarczające, aby cieszyć nasze serca i oczy przez najbliższych kilka lat w UFC.

  Swoją drogą ciekawe, że nasze dziewczyny – JJ, KK – nigdy nie miały z tym problemu, a u facetów to nagminna przypadłość…

 5. dawaj do Ankosu, u Andrzeja jest najlepsza ekipa

  Makhmud Muradov najlepszy zawodnik MMA wedlug Floyda Mayweathera tam trenuje

 6. Kardio kurła!

  Kardio i jeszcze raz kardio, umiejętności Oskar ma wystarczające, aby cieszyć nasze serca i oczy przez najbliższych kilka lat w UFC.

  Swoją drogą ciekawe, że nasze dziewczyny – JJ, KK – nigdy nie miały z tym problemu, a u facetów to nagminna przypadłość…

  Badurek też miała problem

 7. Badurek też miała problem

  To raczej magia Krakowa tak na nią podziałała… jak jesteś tam pierwszy raz to aż zapiera dech w piersiach, a smoGa wawelskiego to na każdym kroku widać i czuć.

  I Izabeli zabrakło tchu już w drugiej rundzie – ale na poważnie – niech to będzie wyjątek potwierdzający regułę o kondycji Polek w UFC.

 8. Chyba Soldic musiał przetrzeć szlaki dla naszych, bo pewnie się wstydzili.

  zepsuli Soldica w tym Tristart, widziales ostatnia walke jaka padaka

 9. zepsuli Soldica w tym Tristart, widziales ostatnia walke jaka padaka

  Rozumnemu człowiekowi nie godzi się oglądać KRS1.

 10. To trzeba jechac za granice zeby kondycje poprawic ?

  Byc moze nie o sama kondycje chodzi a o zmiane otoczenia treningowego bo chyba wiekszej motywacji na tym etapie niz walka na UFC dla Piechoty nie powinno byc

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.