ksw 51 oli thompson delija

Informacja prasowa

Były najsilniejszy człowiek na Wyspach Brytyjskich i doświadczony zawodnik MMA Oli Thompson (MMA 20-11) w ostatniej chwili zastąpi kontuzjowanego Denisa Stojnicia w starciu z najlepszym chorwackim ciężkim Ante Deliją (MMA 16-3) na KSW 51, 9 listopada w Zagrzebiu. Bośniacki zawodnik podczas jednego z ostatnich treningów przed sobotnim wydarzeniem doznał poważnego urazu łąkotki.

Transmisję z KSW 51 można już zamawiać w Polsacie Cyfrowym, sieciach kablowych oraz w Internecie na KSWTV.

Anglik to zawodnik dobrze znany polskim kibicom z czterech występów w KSW. „The Spartan” pojedynkował się m.in. z Mariuszem Pudzianowskim, Karolem Bedorfem czy Michałem Włodarkiem. W swojej bogatej zawodowej karierze wygrywał też z byłym mistrzem KSW Fernando Rodriguesem Jr. Z dwudziestu zawodowych wygranych, Thompson aż szesnaście walk kończył przed czasem.

Ante Delija już od wielu lat uważany jest za czołowego zawodnika królewskiej kategorii wagowej na Starym Kontynencie. Chorwat w swojej karierze wygrywał z wieloma cenionymi nazwiskami, m.in. Ricco Rodrigueza, Valentijna Overeema oraz Konstantina Gluhova. Polskim fanom reprezentant Cro Cop Team może być znany ze starcia z Marcinem Tyburą, w którym zawodnik z Dubrownika doznał poważnej kontuzji. W 2018 roku Delija powrócił do startów i wygranymi na galach Rizin oraz PFL przypomniał wszystkim, dlaczego uznawany jest za jeden z największych talentów w Europie.

 

Gala KSW 51 odbędzie się 9 listopada w Zagrzebiu. W najważniejsze walce wieczoru, Mariusz Pudzianowski (MMA 12-7) zmierzy się z Erko Junem (MMA 3-0).

Przeczytaj również:

Transmisja KSW 51 – jak, gdzie oglądać wydarzenie KSW 51

Pełna karta KSW 51

22 KOMENTARZE

  1. Ciekawe czy jednorazowe zastępstwo ,czy kontrakt na wiecej walk, Włodarek wraca w grudniu wiec pewnie w niedalekiej przyszłosci zrobią rewanż.

  2. Olek wraca do KSW? Fajnie 😉 Szkoda tylko, że nie będzie miał czasu na przygotowanie się do pojedynku, zwłaszcza że przeciwnik na ogarniętym poziomie, a do gali tuż tuż :fjedzia:

  3. W swojej bogatej zawodowej karierze wygrywał też z byłym mistrzem KSW Fernando Rodriguesem Jr.

    A kto z nim nie wygrywał?

    :beczka:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.