W imieniu swoim i redakcji portalu MMA Rocks życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wielu radosnych chwil, przede wszystkim spokojnego czasu spędzonego mimo wszystkich tegorocznych problemów w rodzinnym gronie, pysznego jedzenia oraz kolejnych świetnych gal, efektownych nokautów i poddań tak żebyśmy mieli o czym wspólnie z dyskutować w przyszłym roku.

Tradycyjnie chciałbym również skorzystać z okazji i podziękować wszystkim czytelnikom za to, że kolejny rok byliście z nami i że jest to kolejny rok kiedy fanów sportów walki jest coraz więcej w naszym kraju! To dla Was wszystkich tworzymy materiały każdego dnia na portalu MMAROCKS oraz forum Cohones – dziękujemy za to, że jesteście i nas wspieracie czytając nasz portal!

Redakcja MMAROCKS

Fot. https://twitter.com/JamescDZN

50 KOMENTARZE

 1. Najlepszego mordy! Oby zdrowie było, żeby Was z pracy nie zwalniali, oby Wam firmy nie upadały i oby nas Vateusz nie dojechał za bardzo w nadchodzącym roku.

  :conorsalute:

 2. Wesołych świąt, wszystkiego najlepszego, zdrowia przede wszystkim i dziękuję wam za kolejny rok!!!

 3. dziękujemy za to, że jesteście i nas wspieracie czytając nasz portal!

  dziękuję wam za kolejny rok!!!

  Nie ma za co. :crazy:

  Wesołych i zdrowych. Buziaczki :kiss:

 4. Najlepszego w tym smutnym roku oby wasz portal rósł w siłę. Wam chipsożerni hejterzy życzę by, nie zjadł was gruby Juras albo nie złożył wam niezapowiedzianej wizyty Woj z Wioski Jednokich, żebyście dalej mogli pisać swoje śmieszne komentarz, by dalej było tu wesoło.

  :conorsalute:

 5. Wesołych Świąt dla redakcji oraz wszystkich użytkowników Cohones. Dużo zdrówka przede wszystkim, a wszystko inne przyjdzie w swoim czasie 🙂

  :kis:

 6. Wszystkiego dobrego dla Cohonesiaków !!! Zdrówka, szczęścia, wszelkiej pomyślności i co by było nam dane w 2021 przeżyć choć namiastkę takich emocji jakich dostarczył nam Janek po zdobyciu pasa.                               :conorsalute:

 7. Wesołych Świąt Cohonesiaki, aby jak najszybciej to wszystko wróciło do normalności i wygraną Janka z Izzym można było świętować w barze czy innym pubie, a nie w domowym zaciszu.

 8. Wesołych świąt dla was dobrego karpia,jedzenia,i aby te forum trzymało się jak najdłużej pozdrawiam was forumowiczów jesteście super i sukcesów w życiu wam zycze

 9. Hi guys, just wanted to take a minute to wish you a very merry Christmas and a happy year, most of all good health! These days people don't spend much time or thought on some personal words to their friends and family, they just copy and paste some random message and send it on. So after all we've been though together this year I want to thank you for your friendship and wish you a happy and fulfilling 2018 – you’re the best gymnastics group anyone could ask for. Best wishes, Helen

 10. A i życzę redakcji żeby w przyszłym roku wziela się do roboty i portal jako mmarocks choć w jakiejś małej części wrócił do lat świetności

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.