UPDATE: Norman Parke nie pojawił się przed ważeniem by porozmawiać z Mateuszem Gamrotem – siatka została zdemontowana.

O tym, że dwóch głównych bohaterów gali KSW 53 się wręcz nie znosi, nie trzeba przekonywać. Gdy tylko Norman Parke i Mateusz Gamrot znajdują się w jednym pomieszczeniu, zawsze w powietrzu czuć napięcie. Maciej Kawulski ma sposób by przeciwdziałać dalszym ekscesom – oddzieli ich siatką!

Zobacz: (WIDEO) Awantura Mateusza Gamrota z Normanem Parkiem w studiu Polsatu

Wczorajsza awantura w programie „Koloseum” potwierdziła, że Norman Parke jest skory do bitki już przed galą. Tak samo uważa Maciej Kawulski, który w rozmowie z Arturem Mazurem z WP Sportowe Fakty podsunął pomysł siatki odgradzającej obu zawodników podczas ważenia:

Wiemy natomiast, jak wielkie ciśnienie unosi się pomiędzy bohaterami dwóch głównych pojedynków: Mateuszem Gamrotem i Normanem Parkiem oraz Borysem Mańkowskim i Marcinem Wrzoskiem. Uznaliśmy, że podczas spotkania na ważeniu oddzielimy ich specjalną siatką. I powodem nie jest jedynie koronawirus. Nie chcemy, aby pięści poszły w ruch i do awantury doszło już na ważeniu. Dodatkowo panowie będą mieli okazję powiedzieć sobie w twarz to wszytko, co wcześniej mówili w mediach społecznościowych.

Emocjonująca trylogia rozpoczęła się na gali KSW 39: Colosseum, na której popularny „Gamer” stanął do drugiej obrony pasa kategorii lekkiej. Poznaniak wygrał po trzech rundach z Irlandczykiem, ale starcie było niezwykle wyrównane, a Parke okazał się pierwszym rywalem, który był w stanie wygrać rundę z dotychczas bezbłędnym Polakiem.

Do drugiego spotkania doszło już pięć miesięcy później na gali KSW 40 w Dublinie. Starcie miało być kolejną obroną pasa mistrzowskiego dla Gamrota, ale Parke nie zmieścił się w limicie wagowym, więc ostatecznie tytułu nie było na szali. Przez 9 minut genialnego starcia, w którym obaj zawodnicy niemal cały czas stali naprzeciw siebie i wymieniali uderzenia, doszło do przypadkowego faulu 29-latka z Kudowy Zdroju.

Po zapoznaniu się z opinią lekarza, sędzia przerwał walkę i zadecydował, że zostanie ona uznana za nieodbytą. Od tamtej pory obaj fighterzy regularnie wbijali sobie szpilki przy każdej możliwej okazji i kwestią czasu było ich trzecie spotkanie. W międzyczasie Mateusz Gamrot zdobył tytuł kategorii piórkowej i został pierwszym w historii podwójnym mistrzem KSW, a z kolei Norman Parke pokonał czterech rywali w klatce KSW i sięgnął po tymczasowy tytuł dywizji lekkiej.

24 KOMENTARZE

 1. Przez 9 minut genialnego starcia, w którym obaj zawodnicy niemal cały czas stali naprzeciw siebie i wymieniali uderzenia, doszło do przypadkowego faulu 29-latka z Kudowy Zdroju.

   Przeciez tam Gamrot  wiercił tym paluchem w oczu Parke wiec żadnego przypadku tam nie było ,ewidentny intencjonalny faul gdzie wszedzie za taki by został uznany , jedynie w KRSie mogli to uznać za przypadek :juanlaugh:

 2. Maciej Kawulski ma sposób by przeciwdziałać dalszym ekscesom – oddzieli ich siatką! :frankapprove:

   Siatka oddzielająca na ceremonii ważenia tego jeszcze nie było :razz:enn:   , chyba zanosi sie na to że mamy tym sposobem kolejny rekord :razz:utin:

 3. prawie jak hayemaker vs chisora :frankapprove: prawie.

  Ten pomysł też leżał pod dawna w szufladzie Lewego tylko mu go tajny ninja podpierdolił wtedy co pomysł na tufa

 4. "Awantura" w programie, siatka na ważeniu, co jeszcze?

  Teraz jeszcze  przyjadą "antyterroryści" jak po tego niedorajdę Popka.

  Skują Normana  na oczach całej galaktyki i znajdą u niego 1.5kilograma, którego  miał nie mieć.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.