Określany mianem najlepszego polskiego półciężkiego – Jan Błachowicz (25-8) opublikował za pomocą Facebooka swoje rozpoczęcie tygodnia. Zawodnik UFC znalazł się na wspólnym treningu z mistrzem KSW – Tomaszem Narkunem, Anzorem Azhievem oraz Robertem Joczem.

🇵🇱Dobry początek tygodnia 💪💪💪🇺🇲Good start of the week💪💪💪#grajmuzykoTomasz NarkunAnzor AzhievRobert Jocz

Publiée par Jan Blachowicz sur Lundi 9 décembre 2019

Według naszych redaktorów Błachowicz oraz Narkun to czołówka krajowego rankingu zawodników MMA. Jan zajmuje pierwsze miejsce w wadze półciężkiej, zaś Tomasz drugie. W rankingu bez podziału na kategorie wagowe ich pozycje wyglądają tak samo. Pełną klasyfikację możecie zobaczyć tutaj.

Zdjęcie najprawdopodobniej sugeruje rozpoczęcie przygotowań „Cieszyńskiego księcia” do pojedynku z Coreyem Andersonem w Rio Ranho. Starcie odbędzie się 15 lutego i ma wyłonić pretendenta do tytułu mistrzowskiego UFC w 205 funtach.

Z drugiej strony Narkun zaakceptował sobotnie wyzwanie Scotta Askhama po KSW 52. Być może oficjalne potwierdzenie zestawienia pojawi się w najbliższym czasie. Panowie mogliby zmierzyć się 21 marca w Łodzi na KSW 53.

17 KOMENTARZE

 1. Narkun ma byc niby jakas kopia Coreya czy to przypadek ze sie tam znalazl? Oby przypadek bo inaczej domy na Andersona!

 2. Narkun ma byc niby jakas kopia Coreya czy to przypadek ze sie tam znalazl? Oby przypadek bo inaczej domy na Andersona!

  Nie no, bez jajec. Akurat ci dwaj są tak różni jak tylko się da. Narkun – absolutny chaos w stójce, gówniane zapasy, bardzo dobre bjj. Anderson – niezbyt wyrafinowana ale dość poukładana stójka, bardzo dobre zapasy, dobra kontrola w parterze i g&p. Wierzę, że Jano jest na tyle mądry, że wie iż kluczem będzie znalezienie gościa spod którego jest bardzo ciężko wstać. Roszkiewicz by się tutaj nadał jak złoto.

  Janek dawaj do Wilanowa :goldi:

 3. Nie no, bez jajec. Akurat ci dwaj są tak różni jak tylko się da. Narkun – absolutny chaos w stójce, gówniane zapasy, bardzo dobre bjj. Anderson – niezbyt wyrafinowana ale dość poukładana stójka, bardzo dobre zapasy, dobra kontrola w parterze i g&p. Wierzę, że Jano jest na tyle mądry, że wie iż kluczem będzie znalezienie gościa spod którego jest bardzo ciężko wstać. Roszkiewicz by się tutaj nadał jak złoto.

  Janek dawaj do Wilanowa :goldi:

  Ale u trenera Jocza tez ostatnio panuje duzy chaos to kto wie w jakim celu tam jest Narkun.

 4. Nie no, bez jajec. Akurat ci dwaj są tak różni jak tylko się da. Narkun – absolutny chaos w stójce, gówniane zapasy, bardzo dobre bjj. Anderson – niezbyt wyrafinowana ale dość poukładana stójka, bardzo dobre zapasy, dobra kontrola w parterze i g&p. Wierzę, że Jano jest na tyle mądry, że wie iż kluczem będzie znalezienie gościa spod którego jest bardzo ciężko wstać. Roszkiewicz by się tutaj nadał jak złoto.

  Janek dawaj do Wilanowa :goldi:

  w WCA nie ma takiej osoby podobnej do Coreya

  ogólnie w Polsce ciężko byłoby kogoś znaleźć, bo niby kogo?

  Pasternak mi do głowy jedynie przychodzi, ale to mańkut jest, choć to i tak wersja dla ubogich

  Strus pod siatką jest dość mocny, ale nie wiem czy za mały nie jest

 5. w WCA nie ma takiej osoby podobnej do Coreya

  ogólnie w Polsce ciężko byłoby kogoś znaleźć, bo niby kogo?

  Pasternak mi do głowy jedynie przychodzi, ale to mańkut jest, choć to i tak wersja dla ubogich

  Strus pod siatką jest dość mocny, ale nie wiem czy za mały nie jest

   Najbardziej to chyba z WCA pasuje Pudzian.

 6. W sumie fajne to WCA, że zapraszają na treningi chorych na autyzm

  A tam od razu chorych na Autyzm. Z Janem chyba aż tak źle nie jest:jjsmile:

 7. Zawodnik UFC znalazł się na wspólnym treningu z mistrzem KSW – Tomaszem Narkunem

  To Narkun znalazł się na treningu z Jankiem, nie odwrotnie 😎

 8. Zawsze miałem wrażenie, że Tomek to talenciak, jest  „lepszym” fajterem od Janka. Janek to po prostu „twardy skurwiel”. Tymczasem z biegiem lat okazuje się, że jeden walczy z najlepszymi w UFC, drugi walczy z najlepszymi jakimi może znaleźć mu Wojek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.