Początkowo wydawało się, że Anthony ”Rumble” Johnson w powrocie do rywalizacji zagości w wadze ciężkiej UFC. Cóż, jak widać po dodawanych zdjęciach w mediach społecznościowych przez zawodnika z Ameryki, najprawdopodobniej znowu zobaczymy go w 205 funtach. Tym razem popularny ”Rumble” pochwalił się zdjęciem ze wspólnego treningu, na obrazku znaleźli się także: Jason Jackson, Aung La Nsagn, Takashi Sato oraz Adam Borics.

View this post on Instagram

Monsters Inc. 💪🏿 #RumbleSquad

A post shared by Anthony Rumble Johnson (@anthony_rumble) on

Na początku maja Johnson twierdził, że jego waga oscyluje w granicy 238 funtów. Jego powrót do oktagonu będzie możliwy dopiero pod koniec roku, gdyż musi powrócić do wcześniejszego testowania USADA oraz uregulować granice limitu wagowego. Co prawda mówił, że chciałby od razu stanąć naprzeciw Jona Jonesa, jednak po ostatnich doniesieniach ”Bones” może odejść z UFC, a wtedy na szali pojawi się mistrzowskiiiii wakat.

Anthony (22-6 MMA) ostatni raz w oktagonie wystąpił na UFC 210, kiedy to przegrał z Danielem Cormierem. ”Rumble” po nieudanej próbie zdobycia tytułu mistrzowskiego postanowił zakończyć swoją przygodę w klatce. Przed walką z „DC” wygrał trzy pojedynki przez KO, kolejno z Gloverem Teixeirą, Ryanem Baderem i Jimim Manuwą. Nokautował on aż 16 razy. Teraz możliwe, że ”AJ” wskoczy na górę rankingu wagi półciężkiej, ale poczekajmy na klarowną sytuację.

2 KOMENTARZE

  1. Jeżeli zostało z niego choć 50% dawnego Rumble'a to w LHW pokonuje praktycznie każdego włącznie z Jonesem(ogramny regres JBJ w zapasach a w stójce z Antkiem dostaje bombę i idzie spać) a co do HW to już inna bajka. Głowy oczywiście mógł by ukrywać ale raczej nie dał by rady dla

    DC(z wiadomych względów DC ma zapasy i pewnie w psychice zostały dla Anthony'ego te 2 wpierdole)

    Miocic (zapasy plus w stójce Miocic też raczej ogarnął by)

    Blaydes (również spodziewał bym się że ugra to zapasami Curtis)

    Ngannou (IMO to taka lepsza cięższa silniejsza szybsza i mająca nieco więcej tlenu wersia Rumble'a) resztę raczej powinien był ogarnąć z mniejszymi lub większymi problemami mając na uwadze jego ogromne pierdolniecie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.