Sylwia Juśkiewicz jest obecnie związana z największą polską organizacją mieszanych sztuk walki. Okazuje się, że popularna „Mała” zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jej sportowa przyszłość jest całkowicie uzależniona od odpłatnego zabiegu, który planowo ma odbyć się w połowie bieżącego miesiąca.

Mieszkanka Łodzi nie może sobie jednak pozwolić na sfinansowanie jego kosztów. Ostatnio za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła zwrócić się z prośbą o pomoc w uzbieraniu niezbędnych środków.

Cześć Kochani, potrzebuję Waszego wsparcia! Lata intensywnych treningów oraz walk w końcu przyniosły konsekwencje. Jedyną opcją, żebym mogła wrócić do sportu, jest zabieg przecięcia więzadeł przy kciukach oraz podanie osocza bezpłytkowego do stawów śródręczno-nadgarstkowych. Bez tego nie ma mowy o normalnym fukcjonowaniu, a co dopiero o walkach.

Zabieg kosztuje 5000 zł i powienien odbyć się 15.02. Niestety, moja obecna sytuacja nie pozwala mi samodzielnie pokryć kosztów zabiegu.

Będę niezmiernie wdzięczna i zobowiązana jeżeli ktoś z Was ma możliwość i chciałby mi pomóc zebrać niezbędną kwotę.
Mój nr konta: 58116022020000000231554183. W tytule można napisać: „datek na operację”. Z góry bardzo dziękuję.

Juśkiewicz (MMA 9-6) w formule zawodowej występuje od 2012 roku. Podczas swojej kariery toczyła pojedynki pod szyldem takich organizacji jak RIZIN FF, LFN czy FEN (K-1).  26–latka kilka miesięcy temu związała się z KSW, debiutując na gali z numerem 55. Wówczas przegrała z Karoliną Wójcik przez jednogłośną decyzję sędziów.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.