Wszystko wskazuje na to, że już niedługo do klatki KSW ponownie wejdzie Martin Zawada (29-15-1). Zawodnik pochodzący z Bielska-Białej za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że przedłużył umowę z największą polską organizacją i zapowiedział swój następny pojedynek.

Dzisiaj wraz z moim największym fanem podpisałem nowy kontrakt z KSW. Wkrótce wielkie wieści! Bądźcie czujni.

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Martin Zawada (@kingkongzawada)

Popularny „King Kong” to absolutny weteran oraz ikona europejskiej sceny mieszanych sztuk walki. Podczas siedemnastoletniej kariery walczył pod szyldem takich organizacji jak GMC, M–1 Global czy PLMMA. W marcu 2018 roku – po dziesięciu latach przerwy – powrócił do KSW pokonując w rewanżowym pojedynku Łukasza Jurkowskiego. Ostatni raz w oktagonie był widziany na gali z numerem 49, kiedy to na pełnym dystansie rozprawił się z Thiago Silvą.

Póki co, nie wiadomo, kiedy dokładnie 37–letni reprezentant UFD Gym stoczy swoje kolejne starcie, ale przypuszczalnie będzie to na jednym z nachodzących wydarzeń KSW. Nieznany jest również potencjalny oponent.

16 KOMENTARZE

 1. Trylogia z Jurkowskim i mamy kolejny rekord :roberteyeblinking: :antonio: :razz:ociesznymirek: , ewentualnie jakis catchweight i starcie weteranow z Materla zeby Materla mogl sie odbic bo reszta w 84 kg czyli Askham ,Khalidov,Soldic, Abus Magomedov czy Kesik to rozjeżdzaja pana Makrele .

 2. Porządny gość ale dajcie już spokój tym weteranom.

  Oj tam, fajną walkę dał z Thiago. Spokojnie na wcześniejszych miejscach karty może walczyć, dawać mu zawodników co będą chcieli się pizgać w stójce i będzie fajnie.

 3. Martin z Jurasem nie bedzie walczyl, bo nie uważa go za wartego uwagi, za to co ten odjebal podczas poprzedniej walki.

  Poza tym, projektor nie zbije do ciężkiej.

 4. Z NArkunem na pierwszej gali w przyszłym roku

  Jeśli masz rację, to Narkun naprawdę musi już iść wyżej, bo w 93 tu już nic dla niego nie czeka.

 5. Jeśli masz rację, to Narkun naprawdę musi już iść wyżej, bo w 93 tu już nic dla niego nie czeka.

  Musi zrobić walke czy dwie żeby się na zielono zaświeciło i spierdalać do UFC .

  Narkun w ciężkiej nie ma czego szukać.

 6. Musi zrobić walke czy dwie żeby się na zielono zaświeciło i spierdalać do UFC .

  Narkun w ciężkiej nie ma czego szukać.

  Ale z Narkunem potwierdzone info, czy tak se strzelasz?

 7. Ale z Narkunem potwierdzone info, czy tak se strzelasz?

  Tak sobie strzelam. Jakoś Kołecki vs Zawada mi się nie klei, a i znajdę więcej plusów dla wszystkich na uwolnieniu Narkuna podobnie do tego jak uwolnili Gamrota niż minusów.

  Ppv Tomek tak jak Mateusz raczej nie sprzedaje, KSW nie może dla niego znaleźć zawodników nie dlatego że ich nie ma, tylko dlatego że ich na nich nie stać. Medialny Tomek nie jest i nigdy nie będzie a KSW raczej te 30 osób co za nim jeździ różnicy nie robi. Nie wycisną więcej z Tomka niż walka czy dwie, on już się zatrzymał pod względem popularności tak mi się wydaje i co jak co ale kalwi i lewi liczyć potrafią. Będą coraz więcej wydawać(moim zdaniem nie będą), a ich produkt swój medialny sufit osiągnął, pod względem sportowym jest wręcz przeciwnie. Tomek siedzi na kominie leśnej chatki jaką jest KSW, a powinien być w połowie wielopiętrowego budynku za oceanem, bo sportowo napewno go na to stać. Szkoda byłoby żeby zmarnował taki potencjał. Pieniądze? Podejście Gamrota jest idealne w tej kwestii, zwłaszcza że Żyrafa lubi kończyć walki przed czasem .

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.