Brave CF 28

Gala Brave CF 28 w Bukareszcie

Paweł Kiełek (10-5-1) po krwawej walce pokonał Benoita Saint-Denisa (3-1). Francuz głównie dążył do parteru, próbował także zmęczyć Polaka w klinczu. Kiełek niwelował jednak wszelkie aspekty zapaśnicze i trzymał dystans. Paweł co prawda został solidnie wyniesiony i obalony, ale zdołał przetoczyć rywala i bombardować go do końca 1 rundy z półgardy. W drugiej odsłonie twarz Saint-Denisa była w opłakanym stanie. Panowie wymieniali się raz po raz ciosami w stójce. Koniec końców lekarz zdecydował o przerwaniu starcia i olsztynianin wygrał przez TKO.

W walce wieczoru dane nam było oglądać Macieja Gierszewskiego (6-5). Podejmował on Johna Brewina (6-1) i niestety musiał uznać jego wyższość. Początek pojedynku nie był ekscytujący. Nowozelandczyk trafił Macieja kilkoma mocnymi niskimi kopnięciami, aż w końcu udało się mu sprowadzić rywala, po czym został przetoczony. Nie było to dla niego dużym problemem, bo chwycił rękę Polaka i przeszedł do balachy. Gierszewski odklepał.

Brave CF 28

Pełne wyniki z gali:

  • John Brewin pok. Macieja Gierszewskiego przez poddanie (balacha) w 1 rundzie (3:58)
  • Paweł Kiełek pok. Benoita Saint-Denisa przez TKO (lekarz) w 2 rundzie (5:00)
  • Nikolay Grozdev pok. Isseia Moriyama przez poddanie (RNC) w 1 rundzie (2:08)
  • Dansheel Moodley pok. Noureddina Hezrata przez jednogłośną decyzję sędziów (30-27, 30-27, 29-27)

6 KOMENTARZE

  1. oooo Kiełek coś wygrał 🙂  gratulacje chłopaku. Oby przyszła dłuższa seria bo jakiś taki pozytywny małolat, nie spinający się itp.

  2. oooo Kiełek coś wygrał 🙂  gratulacje chłopaku. Oby przyszła dłuższa seria bo jakiś taki pozytywny małolat, nie spinający się itp.

    imo przegrywał i przegrałby gdyby nie przerwanie po drugiej rundzie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.