Jan Błachowicz w pierwszej obronie tytułu mistrzowskiego kategorii półciężkiej UFC, która odbędzie się już za dwa tygodnie na gali z numerem 259, stanie w szranki z aktualnym czempionem wagi średniej, Israelem Adesanyą.

Największa organizacja MMA na świecie postanowiła podgrzać atmosferę przed zbliżającym się wydarzeniem, przypominając jak nasz rodak wywalczył najwyższe trofeum. „Cieszyński Książę” we wrześniu ubiegłego roku znokautował niezwykle wymagającego Dominicka Reyesa w drugiej rundzie pojedynku i tym samym zdobył zwakowany pas.

19 KOMENTARZE

 1. ja wiem że walka walce nierówna ale po walce Reyesa z Bonesem spodziewałem się trudnej walki dla Jana, a tutaj kontrola i piękny nokaut

 2. Moment gdy wchodzi ten lewy i Reyes zaczyna tańczyć jest tak piękny :antonio: Błagam niech taka bomba siądzie na szczęce Adesanyi.

 3. Miód na moje oczy! Cockholda zabił na miejscu, tu jeszcze mógł dobić na to samo liczę 6 marca.

  Że ubije tego placka Adesanye jak kotleta.

 4. Jednak co jak co ale moment kiedy Luke leży a jego umysł jest w innej galaktyce i Janek podchodzi do niego i rozstawia łapy w stylu "Co jest byku?" to jest klasyk nad klasyki!!! :razz:łacz::DC:

  P.S. że też nie ma jakiejś składanki w sieci z tym pie#doleniem Luke'a przed walką i uśmieszkami w walce i potem tą akcją – to by było złoto.

 5. Janek zawsze był niedoceniany 🙂 prawda jest taka że stójkowo jest bestia, i Izziego czeka cięzka noc

  :lol::lol::lol:

 6. Amen!

  Najlepszy zestaw gifów ever forever a 6 marca  dojdzie kolejny taka wisienka  na torcie plus bonusek zapłakana morda Lysego :cmgkeepgoing:

 7. Jednak co jak co ale moment kiedy Luke leży a jego umysł jest w innej galaktyce i Janek podchodzi do niego i rozstawia łapy w stylu "Co jest byku?" to jest klasyk nad klasyki!!! :razz:łacz::DC:

  P.S. że też nie ma jakiejś składanki w sieci z tym pie#doleniem Luke'a przed walką i uśmieszkami w walce i potem tą akcją – to by było złoto.

  Placzacy Cormier to rekompensuje za pierdolo…w tamtej walce Janek zrobil z Luka prawdziwego Skywalkera polecial w gwiazdy jak sokół  milenium:goldi:

 8. to była najlepsza walka Janka, majstersztyk, aż do teraz mam gęsia skórke jak to oglądam. Z Adesanya będzie mega cieżko ale jest do przejścia, wydaje mi się kopniecia szczególnie low kicki odegrają bardzo dużą role, Janek jedziesz z nim!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.