Wojciech Janusz (10-5, 3 KO, 4 SUB) podejmie Marcina Łazarza (12-7, 2 KO, 4 SUB, 1 N/C) podczas gali FEN 32: LOTOS Fight Night. Stawką tego boju jest eliminator do walki o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej. Zapraszamy na zapowiedź wideo tego pojedynku.

Janusz po raz pierwszy w organizacji FEN wystąpił w 2015 roku, kiedy to pokonał Andrzeja Piątkowskiego przez nokaut w pierwszej rundzie. Potem miał znacznie gorszy czas, ponieważ przegrał 4 walki z rzędu. W końcu udanie powrócił na falę zwycięstw w 2018 roku zwyciężając cztery boje. W ostatnim starciu mierzył się z Michałem Gutowskim i popisał się duszeniem D’Arce.

Marcin Łazarz posiada spore doświadczenie w MMA. Polak występował w BAMMA, KSW, Babilon oraz M-1 Challenge. Mierzył się niegdyś z Ivanem Shtyrkovem, jednak przegrał. Ostatni występ Marcina nie należał do udanych, ponieważ został uznany za nieodbyty przez przypadkowy faul.


Zakupu abonamentów PPV gali FEN 32 można dokonać przez stronę FENMMA.TV, platformę Cyfrowy Polsat, IPLA.tv oraz u zewnętrznych dystrybutorów. Po kliknięciu w poniższy baner zostaniemy przeniesieni do transmisji, którą można wykupić.  W celu nabycia dostępu do transmisji musimy zalogować się na stronie FENMMA.TV i postępować zgodnie z wyświetlającymi się komunikatami.
Start wydarzenia o godzinie: 19:00

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.