Rafał Lewon (14-10, 5 KO, 7 SUB) podejmie Piotra Walawskiego (8-6-1, 2 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 32: LOTOS Fight Night, która odbędzie się 20 lutego. Zapraszamy na zapowiedź wideo tego pojedynku.

Lewon ostatnie cztery walki przegrał. Kolejno pokonywali go Ozan Aslaner, David Kozma, Paweł Pawlak i Shota Gvasalia. Wcześniej „Kaszana” pokonywał między innymi Michała Golasińskiego, Krzysztofa Pietraszka czy Mateusza Zawadzkiego, przegrywał natomiast z Danielem Skibińskim, Abu Azaitarem i Roberto Soldicem.

„Leda” powróci do klatki po przegranej na gali UAE Warriors 13 we wrześniu ubiegłego roku. W drugiej rundzie odprawił go wtedy Tarek Suleiman. Wcześniej Walawski wystąpił w „Tylko Jeden”, gdzie w trzeciej rundzie został znokautowany przez Adriana Bartosińskiego. W ćwierćfinale tego programu „Leda” pokonał decyzją sędziów Pawła Kiełka.


Zakupu abonamentów PPV gali FEN 32 można dokonać przez stronę FENMMA.TV, platformę Cyfrowy Polsat, IPLA.tv oraz u zewnętrznych dystrybutorów. Po kliknięciu w poniższy baner zostaniemy przeniesieni do transmisji, którą można wykupić.  W celu nabycia dostępu do transmisji musimy zalogować się na stronie FENMMA.TV i postępować zgodnie z wyświetlającymi się komunikatami.
Start wydarzenia o godzinie: 19:00

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.