Dzisiejszej nocy na gali w Portugalii doszło do nietypowej akcji. Podczas ECE 2 mogliśmy oglądać podwójny knockdown, jednak jeden z zawodników nie był w stanie kontynuować dalej walki i pojedynek zakończył się zwycięstwem Edera Lopesa nad Diogo Nevesem przez nokaut.
A Double Knockdown/KO In A CAGE!😳💪
🎥: @EnfusionLIVE (ECE) pic.twitter.com/mic5LMoNaW
— Mikey Thomas (@MikeyThomasMMA) November 30, 2019
Enfusion Cage Events to odłam organizacji Enfusion, gdzie możemy oglądać pojedynki na zasadach Muay Thai, jednak w rękawicach do MMA. Gale obecnie są nastawione na rynek w Holandii, Hiszpanii oraz Portugalii. W 2020 roku prezydent Enfusion zapowiedział pojawienie się wydarzeń na terenie Azji oraz Ameryki Północnej.
Podobna sytuacja miała miejsce także w 2017 roku, kiedy to na gali Bellator Fedor Emelianenko oraz Matt Mitrione posłali się na deski za pomocą prawego prostego. Całą sytuację możecie zobaczyć tutaj.
:deniroclap:
:frankapprove:
Synchro jak w balecie:beczka:
To niesprawiedliwe. Są zestawienia w których zawodnikom życzymy podwójnego nokautu, a tu jakieś randomy w niszowych organizacjach wykorzystują limit szczęścia na takie zdarzenia :childcry: