W nocy z piątku na sobotę – Kamil Szeremeta stanie przed najtrudniejszym wyzwaniem w swojej bokserskiej karierze. W Hollywood podejmie on prawdziwego geniusza w ringu – Gennadiy Golovkina. Stawką starcia jest pas IBF oraz IBO w wadze średniej. Karta główna pojedynku zaplanowana jest na godzinę 23:00, zaś walka wieczoru powinna rozpocząć się o 02:00. Powyżej możemy obejrzeć oficjalne ważenie DAZN, a poniżej znajdują się osiągnięte wagi przez zawodników.

Gennadiy Golovkin (159.2 lbs) vs. Kamil Szeremeta (159 lbs)
Ali Akhmedov (167.4 lbs) vs. Carlos Gongora (167.2 lbs)
Hyun Mi Choi (130 lbs) vs. Calista Silgado (131.4 lbs)
John Ryder (170.2 lbs) vs. Michael Guy (168.2 lbs)
Reshat Mati (146.6 lbs) vs. Dennis Okoth (147 lbs)
Jalan Walker (125.2 lbs) vs. Diuhl Olguin (125.4 lbs)

Dla Kazacha będzie to 21 obrona pasa i jest z tego dumny. Niestety, nie wszyscy kibice w Ameryce są przekonani, co do wyboru Szeremety na jego przeciwnika. Fani w mediach społecznościowych bardzo często komentują posty Golovkina, gdzie pytają go o możliwe starcie z Canelo Alvarezem, Billy Joe Saundersem, Calebem Plantem, Callumem Smithem czy Davidem Benavidezem.

Dziękuję swojemu całemu obozowi — powiedział ‚GGG’ na konferencji prasowej — dziękuję wam bardzo za cały trud. Cieszę się, że wracam. Dla mnie 21 obrona mistrzowskiego pasa znaczy wiele, dziękuję całemu obozowi Szeremety. Widać, że są przygotowani na prawdziwą wojnę, mieli na to sporo czasu. Mam nadzieję, że damy walkę roku.

Na chwilę obecną Kamil jest najlepszym zawodnikiem wyznaczonym przez władze IBF. Na ringu nie przegrywał, na pewno ma ze mną szansę, wszyscy wybierają po moim doświadczeniu, a chłopak może sprawić wiele problemów. Niektórzy nie rozumieją boksu, tutaj wszystko jest możliwe.

Na naszej stronie pojawią się wyniki na żywo w nocy z piątku na sobotę. Starcie Golovkin – Szeremeta dostępne jest za pośrednictwem platformy streamingowej DAZN.

5 KOMENTARZE

  1. Post-prime Golovkin wciąga prime Szeremetę nosem i to nawet jak ma katar. Przecież to będzie walka do jednej mordy. Pytanie, czy Kazachowi będzie się chciało zaliczyć szybkie KO czy nie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.