Mateusz Rębecki (11-1, 6 KO, 4 SUB) podejmie Jose Barriosa (11-1, 7 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 32: LOTOS Fight Night. Będzie to pojedynek wieczoru wydarzenia, które odbędzie się 20 lutego i dostępne będzie w systemie PPV.

Rębecki jest niepokonany w FEN i może pochwalić się serią dziewięciu kolejnych zwycięstw z rzędu. Podczas FEN 27 w Szczecinie pokonał przez techniczny nokaut w 2. rundzie Magomeda Magomedova. Wcześniej walczył w Chinach i tam rozbił faworyzowanego Brazylijczyka, Kaika Brito. Szczecinianin w 1. odsłonie uszkodził żebra Daguira Imavova na FEN 23, przez co Francuz nie wyszedł do 2. rundy. W 2020 roku rozprawił się już w premierowej rundzie z Fabiano Silvą, którego pokonał przez techniczny nokaut.

Organizacja w celu promocji swojego najlepszego zawodnika udostępniła na kanale YouTube urywki z gal, gdzie Mateusz Rębecki dominuje swoich rywali w mistrzowskim stylu.

KARTA WALK FEN 32

70,3 kg, MMA: Mateusz Rębecki vs Jose Barrios – walka o pas mistrzowski
93,0 kg, MMA: Wojciech Janusz vs Marcin Łazarz
120,2 kg, MMA: Szymon Bajor vs Ednaldo Oliveira
80,0 kg, MMA: Szymon Dusza vs Roland Cambal
83,9 kg, MMA: Rafał Lewon vs Piotr Walawski
77,1 kg, MMA: Cezary Oleksiejczuk vs Djamil Chan
70,3 kg, MMA: Mikołaj Lewandowski vs Wojciech Kawa
93,0 kg, MMA: Bartosz Szewczyk vs Akhmed Salamov
83,9 kg, MMA: Piotr Kuberski vs Mateusz Strzelczyk

39 KOMENTARZE

 1. Ziółkowski klepał po ciosach? Serio? xD

  Wielu "fanów mma" nie wie nawet, że Ziółkowski spier… przed chinczykiem do KSW. Koperę też zmasakrował.

   Chinczyk jeszcze 2 waleczki w  FEN -> UFC i nie ma bata!

 2. Wielu "fanów mma" nie wie nawet, że Ziółkowski spier… przed chinczykiem do KSW. Koperę też zmasakrował.

   Chinczyk jeszcze 2 waleczki w  FEN -> UFC i nie ma bata!

  No po ciosach klepią zazwyczaj największe piii i bez gadania, że nie byłem w oktagonie to nie wiem jak jest, bo to jednak fakt, ostatnie klepania po ciosach jakie widziałem, to w walce rafonix vs gola i Kazimierczuk vs Najman, więc dziwie się, że Ziółkowski też klepie, bo miałem go za zawodnika z silniejszą wolą walki.

 3. No po ciosach klepią zazwyczaj największe piii i bez gadania, że nie byłem w oktagonie to nie wiem jak jest, bo to jednak fakt, ostatnie klepania po ciosach jakie widziałem, to w walce rafonix vs gola i Kazimierczuk vs Najman, więc dziwie się, że Ziółkowski też klepie, bo miałem go za zawodnika z silniejszą wolą walki.

  Shogun, Branch to największe piii i to jest fakt…

  :frankapprove:

 4. Wielu "fanów mma" nie wie nawet, że Ziółkowski spier… przed chinczykiem do KSW. Koperę też zmasakrował.

   Chinczyk jeszcze 2 waleczki w  FEN -> UFC i nie ma bata!

  Nie tak szybko… Ma ważny kontrakt z fen :watchingyou:

 5. Shogun, Branch to największe piii i to jest fakt…

  :frankapprove:

  No można być dobrym zawodnikiem i można klepać po ciosach, tego nie podważam, Ziółkowski jest też bardzo dobry.

 6. No można być dobrym zawodnikiem i można klepać po ciosach, tego nie podważam, Ziółkowski jest też bardzo dobry.

  Dobry zawodnik ale jednak największa piii? Bo to jest fakt?

  :eddieconspiracy:

 7. Dobry zawodnik ale jednak największa piii? Bo to jest fakt?

  :eddieconspiracy:

  Może się dobrze bić, a potem dostać w szczękę i klepać po ciosach, czego nie rozumiesz w tym andrzejku?

 8. Może się dobrze bić, a potem dostać w szczękę i klepać po ciosach, czego nie rozumiesz w tym andrzejku?

  No, że po ciosach klepią tylko największe piii i to jest fakt! Wg Ciebie, to taki Shogun czy Branch są takimi czy nie? Czego tu nie rozumiesz? Samego siebie?

 9. No, że po ciosach klepią tylko największe piii i to jest fakt! Wg Ciebie, to taki Shogun czy Branch są takimi czy nie? Czego tu nie rozumiesz? Samego siebie?

  Największe pii, może się dobrze bić, teraz rozumiesz?

 10. Największe pii, może się dobrze bić, teraz rozumiesz?

  Ja się nie pytam czy się dobrze biją, kurwa!!! :mamed:

  Ja się pytam czy są największymi piii!?

  Rozumiesz!?

  :triggered:

 11. Ja się nie pytam czy się dobrze biją, kurwa!!! :mamed:

  Ja się pytam czy są największymi piii!?

  Rozumiesz!?

  :triggered:

  W pierwszym poście o tym napisałem, nie chodzi mi o umiejętności, a o psychikę drogi mój mało rozumny andrzeju.

 12. W pierwszym poście o tym napisałem, nie chodzi mi o umiejętności, a o psychikę drogi mój mało rozumny andrzeju.

  No to są, kurwa, tymi piiii czy nie!?!?!

 13. No to są, kurwa, tymi piiii czy nie!?!?!

  Nie widziałem ich walk, ale jeżeli klepali, to tak, słabo z ich psychiką.

 14. Nie widziałem ich walk, ale jeżeli klepali, to tak, słabo z ich psychiką.

  Nie oglądałeś walk Shoguna ani Brancha ale oglądałeś jakieś famegówno i najmana i masz czelność nazywać zawodników piii???!!! Od kilku postów boisz się odpowiedzieć na proste pytanie bo wiesz, że pierdolnąłeś jak łysy grzywką o kant kuli a na to wszystko jeszcze próbujesz mnie zdyskredytować zdrobniając moje imię, że to ja niby jestem nie poważny???!!!

  eh, szkoda, że jutub ocenzurował, trochę zepsuło mi to efekt :mamed:

 15. Nie oglądałeś walk Shoguna ani Brancha ale oglądałeś jakieś famegówno i najmana i masz czelność nazywać zawodników piii???!!! Od kilku postów boisz się odpowiedzieć na proste pytanie bo wiesz, że pierdolnąłeś jak łysy grzywką o kant kuli a na to wszystko jeszcze próbujesz mnie zdyskredytować zdrobniając moje imię, że to ja niby jestem nie poważny???!!!

  eh, szkoda, że jutub ocenzurował, trochę zepsuło mi to efekt :mamed:

  Napisałem o co mi chodzi, a ty dalej w to brniesz. Pisałem Tobie kilka razy, że nie chodzi mi o umiejętności, a ty dalej w tym poście do nich nawiązujesz. Twoja logika wskazuje na to, że osoba z wysokimi umiejętnościami nie może być pii, a ja Ci cały czas piszę, że może być i już wcześniej o tym napisałem podając przykład Ziółkowskiego. Więc napiszę Ci jeszcze raz wielkimi litarami, chociaż ty i tak zaraz nie doczytasz mojego postu czy go nie zrozumiesz i będziesz pisał coś o tym, że tak super zawodnicy nie mogą być pii, tylko słabi mogą xDD CHODZI MI O PSYCHIKE, NIE UMIEJĘTNOŚCI.

 16. Halo, ochrona sekurity,  bedo się prały zaraz na cohonesach :neildegrassewhoa:

  Spokojnie, żadnej bójki nie będzie, musiałem wytłumaczyć tylko Andrzejowi to, że nie każdy myśli tak samo jak on.

 17. Napisałem o co mi chodzi, a ty dalej w to brniesz. Pisałem Tobie kilka razy, że nie chodzi mi o umiejętności, a ty dalej w tym poście do nich nawiązujesz. Twoja logika wskazuje na to, że osoba z wysokimi umiejętnościami nie może być pii, a ja Ci cały czas piszę, że może być i już wcześniej o tym napisałem podając przykład Ziółkowskiego. Więc napiszę Ci jeszcze raz wielkimi litarami, chociaż ty i tak zaraz nie doczytasz mojego postu czy go nie zrozumiesz i będziesz pisał coś o tym, że tak super zawodnicy nie mogą być pii, tylko słabi mogą xDD CHODZI MI O PSYCHIKE, NIE UMIEJĘTNOŚCI.

  Ja nic o żadnych umiejętnościach nie pisałem, to Ty sobie wkręciłeś. Ja się pytałem czy Shogun i Branch to piii? I tyle.

 18. Nie oglądałeś walk Shoguna ani Brancha ale oglądałeś jakieś famegówno i najmana i masz czelność nazywać zawodników piii???!!!

  To 'zawodnicy' mają jakąś inną psychikę od normalnych ludzi? Wydaje mi się, że nie i nie miałeś tego na myśli, tylko chodziło Ci o umiejętności, to że nie napisałeś tego wprost nie znaczy, że nie widzę twoich nawiązań do tego.  Wyskoczyłeś z Shogunem i Branchem, którzy są mocnymi zawodnikami, ale skoro klepali po ciosach to moim zdaniem mają słabą psychikę i tyle, nie wiem dlaczego tak się uprałeś Andrzej na to xD

 19. Nie widziałem ich walk, ale jeżeli klepali, to tak, słabo z ich psychiką.

  Jeżeli uważasz mistrza UFC i  zawodnika z numerem jeden w wadze średniej w organizacji PRIDE(2005 PRIDE Middleweight Grand Prix, gdzie pokonał:  Quintona Jacksona, Antônio Rogério Nogueire, Alistaira Overeema i Ricardo Arone), za słabego psychicznie to….

 20. no właśnie się kurwa dziwiłem że niby temat o fen a tutaj szybko dwie stronki, wchodze w temat a tu znowu porachunki

 21. no właśnie się kurwa dziwiłem że niby temat o fen a tutaj szybko dwie stronki, wchodze w temat a tu znowu porachunki

  Życie ostre jak maczeta

 22. A powiedziałbyś im to w twarz?!

  Nie, bo mają w sportach walki umiejętności znacznie przewyższające moje umiejętności, więc bym dostał wpier.., ale myślę, że bym nie klepał tak jak oni.

 23. Nie, bo mają w sportach walki umiejętności znacznie przewyższające moje umiejętności, więc bym dostał wpier.., ale myślę, że bym nie klepał tak jak oni.

  Umiejętności umiejętnościami ale jaką słabą musisz mieć psychikę

  :suchykarol:

 24. Umiejętności umiejętnościami ale jaką słabą musisz mieć psychikę

  :suchykarol:

  Już pisałem, że umiejętności =/ psychika, a ty dalej o tym oj Andrzej oj Andrzej, chyba musiałbym Tobie to wytłumaczyć w wersji obrazkowej, żebyś zrozumiał.

 25. Już pisałem, że umiejętności =/ psychika, a ty dalej o tym oj Andrzej oj Andrzej, chyba musiałbym Tobie to wytłumaczyć w wersji obrazkowej, żebyś zrozumiał.

  Masz tu trochę emotek do wyboru. Spróbuj, chętnie to zobaczę :corn:

 26. Ale Twoje niskie umiejętności nie wykluczają Twojej słabej psychiki i gdybym nie był teraz w robocie tylko w domu przed kompem to też bym Ci to przedstawił jakimś fajnym obrazkiem :awesome:

 27. Ale Twoje niskie umiejętności nie wykluczają Twojej słabej psychiki i gdybym nie był teraz w robocie tylko w domu przed kompem to też bym Ci to przedstawił jakimś fajnym obrazkiem :awesome:

  Niezły banał, tak samo jak niskie umiejętności nie wykluczają mocnej psychy, a wysokie słabej i mocnej, żadnej nie wykluczają, bo umiejętności =/ psycha.  Ale powoli zaczynasz to rozumieć, próbuj dalej.

 28. @andrzej_t. Jestes z Podkarpacia, nie wszystko pojmujesz :roberteyeblinking:

  No jasne. Moja banalność, nie ogarnia głębi stwierdzeń typu: "zawodnicy to piii i to jest fakt" :lesnarhappy:

  Chylę czoła dla takich objawień :beczka:

  :roberteyeblinking:

 29. Takie pieprzenie o zawodnikach pii doprowadza do takich sytuacji jak w walce Cachoeiry z Valentiną, gdzie Yamasaki czekał na pierwszy zgon w oktagonie a zawodniczka chyba wolała tam umrzeć niż klepać ciosy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.