Michael Bisping sztuczne oko

Michael Bisping (30-9) podczas podcastu ”Believe You Me” postanowił ujawnić, że nosi sztuczne oko. Anglik przez większość swojej kariery pokazywał się w okularach przeciwsłonecznych po to, aby sprawa nie była nagłaśniana przez media.

Co więcej, ”Hrabia” już od jakiegoś czasu wspominał, że kończy karierę ze względu na to, że jego sprawne oko zaczyna się pogarszać, a sam nie chce ryzykować utraty wzroku.

Jestem ślepy na jedno oko i zaczynam mieć problemy z drugim- wyjaśnił Bisping pod koniec lipca.

Bisping po walce z Vitorem Belfortem w 2013 roku doznał odklejenia siatkówki oka. Nieco później w październiku został wycofany z pojedynku na UFC Fight Night 30 i lekarze musieli operować prawą gałkę oczną Michaela. Co prawda zawodnik miał już po tym nie wrócić do rywalizacji, jednak jak sami widzieliśmy, powrócił i był w stanie zdobyć mistrzostwo wagi średniej. Zatem stoczył on aż 11 pojedynków z jednym okiem.

 

 

66 KOMENTARZE

 1. Vitor Sterydziarz Belfort

  odszkodowanie, renta dla Bispinga i kara więzienia dla Belforta

  to go powinno czekać

  jeszcze sobie mordę bogiem wyciera

 2. I co kurwa? Gdzie te wszystkie chujki, co zawsze cisnęły po Majku, że niby wydygał przed kimś tam czy coś!?!? To jest prawdziwy, chodzący Rocky Balboa tego sportu! To jemu mogło zabraknąć umiejętności, ale nigdy nie zabrakło charakteru! Kurwa, nie mieć oka i walczyć na takim poziomie, w UFC z największymi kotami, z jednym okiem zabić Rockholda, z jednym okiem zdobyć pas średniej! To jest prze chuj! PRZE CHUJ! Tak jak pisałem w HP, jak zawsze szanowałem Bispinga mocno, to teraz mój szacunek wyjebał w kosmos!

 3. I co kurwa? Gdzie te wszystkie chujki, co zawsze cisnęły po Majku, że niby wydygał przed kimś tam czy coś!?!? To jest prawdziwy, chodzący Rocky Balboa tego sportu! To jemu mogło zabraknąć umiejętności, ale nigdy nie zabrakło charakteru! Kurwa, nie mieć oka i walczyć na takim poziomie, w UFC z największymi kotami, z jednym okiem zabić Rockholda, z jednym okiem zdobyć pas średniej! To jest prze chuj! PRZE CHUJ! Tak jak pisałem w HP, jak zawsze szanowałem Bispinga mocno, to teraz mój szacunek wyjebał w kosmos!

  Factsssss!!!

 4. I co kurwa? Gdzie te wszystkie chujki, co zawsze cisnęły po Majku, że niby wydygał przed kimś tam czy coś!?!? To jest prawdziwy, chodzący Rocky Balboa tego sportu! To jemu mogło zabraknąć umiejętności, ale nigdy nie zabrakło charakteru! Kurwa, nie mieć oka i walczyć na takim poziomie, w UFC z największymi kotami, z jednym okiem zabić Rockholda, z jednym okiem zdobyć pas średniej! To jest prze chuj! PRZE CHUJ! Tak jak pisałem w HP, jak zawsze szanowałem Bispinga mocno, to teraz mój szacunek wyjebał w kosmos!

  Przyznaję rację. Zawsze lubiłem Majka a teraz to już w ogóle szacun!

 5. Znaczy się, co w takim razie sprawdzają komisje sportowe w kwestiach zdrowia i ogólnej sprawności przed wydaniem licencji zawodniczej? I jaki jest sens przerywania walki w przypadku zamknięcia oka wskutek opuchlizny? Czy mnie dopadł uwiąd starczy czy coś tu nie kaman?

 6. Że kurwa jak? Czyli co? Podczas badań przed walką nie każą poczytać literek z tablicy? Jak go kurwa komisje dopuściły do walk? Szacunek w chuj, ale to jakieś nieporozumienie.

 7. Że kurwa jak? Czyli co? Podczas badań przed walką nie każą poczytać literek z tablicy? Jak go kurwa komisje dopuściły do walk? Szacunek w chuj, ale to jakieś nieporozumienie.

  On tą "wstawkę" nie wiem jak to się nazywa ma od kiedy karierę zakończył. Walczył chyba z jednym sprawnym okiem.

 8. Co kurwa?! 11 walk z jednym okiem ?! Woooow ! Wielki szacunek, prawdziwy wojownik, bić się na takim poziomie z jednym okiem, ale…jak to jest możliwe pod kątem dopuszczenia do walk ? To tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że te wszystkie komisje/usady to jedna wielka iluzja, a chodzi zawsze o kapustę.

  Mike jestem w szoku…Co za gość !!

  :boss::boss::devil smile::applause::o o::o o::o o:

 9. On tą "wstawkę" nie wiem jak to się nazywa ma od kiedy karierę zakończył. Walczył chyba z jednym sprawnym okiem.

  On na to oko widzi, ale tylko w 20%. Warunkiem dopuszczenia do walki jest jedno oko "sprawne" + drugie z "poziomem widocznosci" na przynajmniej 20%. Sam kiedyś wspominał, że ledwo przed walkami przechodził badania komisji. A "to" co wyciągnął to taka częściowa "wstawka", która ma za zadanie poprawę estetyki. Oczywiście szacun dla niego, że walczył z taką dolegliwością, a nie jęczał o jakieś łatwe walki jak ostatnio pewien jegomość z krs.

 10. Gdzie te wszystkie chujki, co zawsze cisnęły po Majku, że niby wydygał przed kimś tam czy coś!?!?

  Co nie zmienia faktu ze przed Romero zawsze mial obsrane rajtuzy… to sa fakty ziom bez spiny.

 11. On tą "wstawkę" nie wiem jak to się nazywa ma od kiedy karierę zakończył. Walczył chyba z jednym sprawnym okiem.

  on cos tam mial wstrzykniete w te chore oko, podczas gdy walczyl. U Rogana cos bylo na ten temat, teraz nie pamietam dokladnie

 12. Co nie zmienia faktu ze przed Romero zawsze mial obsrane rajtuzy… to sa fakty ziom bez spiny.

  Fakty według Ciebie. Nie sądzę, żeby strach był tu jakimkolwiek czynnikiem. Wyrachowanie, kalkulacja, tak. Majki miał wtedy pas, chciał nachapać się hajsu, stąd obrona z Hendo, stąd walka z GSP. Ja się temu nie dziwię zupełnie, zwłaszcza, że miał już końcówkę kariery i jeszcze takie problemy zdrowotne. Gdyby były inne okoliczności, to pewnie by zawalczył z Romero i jeszcze by go trashował bezlitośnie przed walką. Naprawdę sądzisz, że przy takich przeciwnikach jakich miał Bisping przez całą karierę, to bałby się walczyć z kimkolwiek?

 13. On tą "wstawkę" nie wiem jak to się nazywa ma od kiedy karierę zakończył. Walczył chyba z jednym sprawnym okiem.

  on widzi w ogole? bo nie wiem o co chodzi

  halo jest na sali lekarz

 14. Mike to ewenement. Z takich twardzieli to jeszcze tylko McGregor, który walczył ze stopą balonem i na kacu.

  :conorsalute:

 15. Mike to ewenement. Z takich twardzieli to jeszcze tylko McGregor, który walczył ze stopą balonem i na kacu.

  :conorsalute:

  i z 3 razy wiekszym przeciwnikiem!

 16. Co nie zmienia faktu ze przed Romero zawsze mial obsrane rajtuzy… to sa fakty ziom bez spiny.

  Kiedy mieli ze sobą walczyć, Bisping rozjebał nogę i był wyłączony na kilka miesięcy, zrobili interima, którego wygrał Whittaker. Potem do gry wszedł GSP i chyba ciężko się dziwić Majkowi, że wziął tak ogromną walkę, przecież to musiała być jego wypłata życia. Chwilę po utracie tytułu wziął zastępstwo z Gastelumem i po porażce odszedł na emeryturę. Może i mógł walczyć z Romero, a wybrał wtedy inna walkę, ale to nie jest tak, że jakoś wielce przed nim spierdalał przez kilka lat, już bez przesady. Dodatkowo, warto wspomnieć, że oko Bispinga rozpierdolił sterydziarz Belfort, a Romero miał w tamtym czasie wpadkę dopingową. I tak jak Maras napisał wyżej – przy takiej karierze i takich przejebanych przeciwnikach naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić, że u niego funkcjonuje coś takiego jak "strach przed solówą". Do Rockholda, który go zajebał w pierwszej walce jak szmatę i ogólnie wyglądał w tamtym czasie jak absolutny terminator, wyskoczył z "okresem przygotowawczym" trwającym 6 dni. Myślę, że to sporo mówi o człowieku.

 17. I to jest PRAWDZIWY SKU*$%&YN  :bleed:

  Fakty według Ciebie. Nie sądzę, żeby strach był tu jakimkolwiek czynnikiem. Wyrachowanie, kalkulacja, tak. Majki miał wtedy pas, chciał nachapać się hajsu, stąd obrona z Hendo, stąd walka z GSP. Ja się temu nie dziwię zupełnie, zwłaszcza, że miał już końcówkę kariery i jeszcze takie problemy zdrowotne. Gdyby były inne okoliczności, to pewnie by zawalczył z Romero i jeszcze by go trashował bezlitośnie przed walką. Naprawdę sądzisz, że przy takich przeciwnikach jakich miał Bisping przez całą karierę, to bałby się walczyć z kimkolwiek?

  Oczywistka, przecież ten chłop przez grube lata lał sie z każdym kogo mu dali. Wiedział, ze jego koniec jest przesądzony i to ostatnia chwila żeby zarobić na rodzinę.

 18. Jeśli to nie jest jakiś prank to jest mi kurwa po ludzku przykro i głupio, że kiedykolwiek po nim cisnąłem. Ja na jego miejscu narzygałbym se do dupy, a koleżka był w światowym topie z jednym okiem. Skurwysyn. Przepraszam Pan Majkel.

 19. Szacun Majk za całokształt kariery. Jeszcze te 11 walk z jednym sprawnym okiem. To się nazywa serce do walki. Zawsze teamBisping

  KO na Rockholdzie:antonio:

 20. Panowie @maras @Hefaner do chuja wacka to nie doslownie sie go bal tylko tak jak Maras wspomniales wyrachowanie, kalkulacja( i wlasnie to odbieram jako strach przed porazka/strata pasa itd) bo jednak Romero byl chyba na Majka najbadziej nakrecony ze wszystkich rywali z ktorymi sie bil Kubanczyk. Majki wiedzial ze taki wkurwiony Romero to nic dobrego na koniec kariery… na tym poziomie rzecz jasna ze nikt sie nie boi fizycznie 2 zawodnika ale taki przekaz poszedl w swiat ze z Romero nie zawalczy za zadne pieniadze…

 21. E tam kurwa. U nas jeden walczył bez kręgosłupa.

  Nie no szacun dla Bispinga.

  Mordo bez mostka. Kręgosłup zawsze ma sztywniutki.

 22. Przebił Hendo z jego wyjmowanymi jedynkami…

  Nigdy za nim nie przepadałem, ale szacun za osiągnięcia, szczególnie przy takich atrakcjach.

 23. O tym, że Bisping to przeskurwiel świadczy to, że Masvidal wybaczył mu palenie flagi kubańskiej, gadanie głupot i w ogóle wszystko, czego nie mógł wybaczyć Askrenowi. Bo Bisping na żywo dalej pierdolił to samo i nie bał się konfrontacji. A poparcie Masvidala to nie byle co, bo on walczy o pas największego skurwiela.

  :conorsalute:

 24. Majki to jednak baddest motherfucker! Nasz Ci on Michał z Polszy, szlachecka krew Piastów :robbie:

 25. Hrabia zawsze ma u mnie szacun za charakter. Szkoda tylko, ze teraz to juz pewne – o comebacku nie ma mowy.

 26. Panowie @maras @Hefaner do chuja wacka to nie doslownie sie go bal tylko tak jak Maras wspomniales wyrachowanie, kalkulacja( i wlasnie to odbieram jako strach przed porazka/strata pasa itd) bo jednak Romero byl chyba na Majka najbadziej nakrecony ze wszystkich rywali z ktorymi sie bil Kubanczyk. Majki wiedzial ze taki wkurwiony Romero to nic dobrego na koniec kariery… na tym poziomie rzecz jasna ze nikt sie nie boi fizycznie 2 zawodnika ale taki przekaz poszedl w swiat ze z Romero nie zawalczy za zadne pieniadze…

  Widzę nagłą zmianę narracji :devil smile:

  Kurwa, obaj wiemy, że pisałeś w sensie, że Bisping wydygał przed Romero, bo fizycznie bał się napierdalać z nim. Przecież to nie pierwszy raz takie coś pisałeś. Ok, ja rozumiem, nie lubisz Bispinga, nie trzeba przecież go lubić. Ja nie lubię Conora, ale jednak potrafię przyznać sam przed sobą i przed światem, jego niezaprzeczalne zalety i umiejętności. Umie robić biznes jak prze chuj, jest świetny w stójce, umie wchodzić do głowy niektórym zawodnikom i do serduszek niektórym fanbojom 😀 Kurwa, nawet temu makakowi woodleyowi umiem przyznać, że jest silny jak bawół, ma pierdolnięcie w łapie i ma gigantyczne nozdrza.

  Przyznaj zatem Bispingowi, że jest prze chuj charakterniak. Nie umrzesz od tego 😀

 27. Widzę nagłą zmianę narracji :devil smile:

  Kurwa, obaj wiemy, że pisałeś w sensie, że Bisping wydygał przed Romero, bo fizycznie bał się napierdalać z nim. Przecież to nie pierwszy raz takie coś pisałeś. Ok, ja rozumiem, nie lubisz Bispinga, nie trzeba przecież go lubić. Ja nie lubię Conora, ale jednak potrafię przyznać sam przed sobą i przed światem, jego niezaprzeczalne zalety i umiejętności. Umie robić biznes jak prze chuj, jest świetny w stójce, umie wchodzić do głowy niektórym zawodnikom i do serduszek niektórym fanbojom 😀 Kurwa, nawet temu makakowi woodleyowi umiem przyznać, że jest silny jak bawół, ma pierdolnięcie w łapie i ma gigantyczne nozdrza.

  Przyznaj zatem Bispingowi, że jest prze chuj charakterniak. Nie umrzesz od tego 😀

  Zapedziles mnie teraz w kozi rog ziomus:crazy: teksty o obsranych gaciach zawsze dobrze brzmia wiadomka i wyjasnilem juz o co mi chodzilo tak naprawde. Do walki z Lukiem charakterniak to moge przyznac pozniej wlaczyl mu sie jebany kalkulator czego nienawidze tym bardziej ze w chuj chcialem zobaczyc zderzenie z kubanska sciana. Tego mu nie wybacze nigdy.

  PS. Zebys Ty chwalil Woodleya to musze to kurwa gdzies zapisac:lol:

 28. Wolałbym o tym nic nie wiedzieć, ale mimo tego mnie jest Go szkoda w chuj z tym nieszczęściem, jak jeszcze z drugim ma nie lepiej 🙁 :((

 29. Prawdopodobnie jedyny zawodnik MmA, który nie wróci z emerytury.

  Kurwa, szacunek za walki z jednym okiem, i to nie jakieś paychecki, tylko solidne twarde pojedynki. Romero zawsze gdzieś tam zostanie w strefie niedosytu, ale po tej akcji trochę inaczej będzie się na to patrzyło.

 30. Zapedziles mnie teraz w kozi rog ziomus:crazy: teksty o obsranych gaciach zawsze dobrze brzmia wiadomka i wyjasnilem juz o co mi chodzilo tak naprawde. Do walki z Lukiem charakterniak to moge przyznac pozniej wlaczyl mu sie jebany kalkulator czego nienawidze tym bardziej ze w chuj chcialem zobaczyc zderzenie z kubanska sciana. Tego mu nie wybacze nigdy.

  PS. Zebys Ty chwalil Woodleya to musze to kurwa gdzies zapisac:lol:

  Hahahaha nienawidzisz kalkulacji ale rudy mógłby ci kupe na klatę zrobić i byś z uśmiechem ja rozsmarował a typ przecież prawie cała karierę kalkulował dobierając sobie rywali napisałem prawie bo 2/3 pierwsze walki brał co idzie 😉 miłego dnia fanboyu

 31. on cos tam mial wstrzykniete w te chore oko, podczas gdy walczyl. U Rogana cos bylo na ten temat, teraz nie pamietam dokladnie

  Chyba o to chodzi?  "Jak pamiętamy, w 2013 Brytyjczyk ucierpiał na jedno oko w starciu z Vitorem Belfortem i do dzisiaj jedna gałka jest u niego wypełniona specjalnym żelem, który pomaga z utrzymaniem siatkówki na swoim miejscu"

 32. Ej, ale przecież on nie walczył w mma z jednym okiem. Redaktor troche wyolbrzymil, a wy lykacie.

  Co nie zmienia faktu, że Bisping to kawał kota

 33. No powiem że jestem w szoku , tyle się drwilo z niego , że najsłabszy mistrz UFC itd , teraz gdy pewne fakty ujrzały światło dzienne , to wszystko wygląda inaczej , szacuneczek…

 34. Ej, ale przecież on nie walczył w mma z jednym okiem. Redaktor troche wyolbrzymil, a wy lykacie.

  Co nie zmienia faktu, że Bisping to kawał kota

  Też mi się wydaje, że tą protezę wstawili mu dopiero po zakończeniu kariery. Oczami wyobraźni widzę taka scenę – Bisping dostaje soczystego sierpa na szczękę, jego głową odskakuje w bok a sztuczne oko wylatuje z oczodołu i leci w trybuny :mamed:

 35. Przecież to Yolero miał obsrane gacie. Pewnie przed Bispingiem :roberteyeblinking:

  pamietam w walce kobiet jak gownem cala mata byla wysmarowana

 36. ale rudy mógłby ci kupe na klatę zrobić i byś z uśmiechem ja rozsmarował

  Fajne masz marzenia:frankapprove: nie wpierdalaj sie wiecej jak dorosli rozmawiaja…

 37. Bisping to jebany twardziel i  dlatego wkurwiające jest jak ktoś tak łatwo ocenia ten sport i zawodników. MMA to nie rurki z kremem :wow:

 38. Trochę przerażające to nagranie….. Ale fakt – Bisping to twardy sukinkot! Z drugiej strony może i bomby od Hendersona zarówno z pierwszej jak i drugiej walki miały wpływ na te jego oko 😛

 39. właśnie dlatego nigdy nie krytykuje zawodników tekstami: ,,sprzedał się", ,,walczy tylko dla pieniędzy", ,,kibice chcą czegoś więcej", czy brak ambicji jeśli nie przechodzi się do UFC.

  Myślę, że Gamrot nie uznałby go za pizdę xD

  Ale fakt faktem Alan Belcher właśnie przez Bispinga zakończył karierę: przez faul

 40. Znaczy się, co w takim razie sprawdzają komisje sportowe w kwestiach zdrowia i ogólnej sprawności przed wydaniem licencji zawodniczej? I jaki jest sens przerywania walki w przypadku zamknięcia oka wskutek opuchlizny? Czy mnie dopadł uwiąd starczy czy coś tu nie kaman?

  Wagę, wzrost, ciśnienie… i siusiaka

 41. Trochę przerażające to nagranie….. Ale fakt – Bisping to twardy sukinkot! Z drugiej strony może i bomby od Hendersona zarówno z pierwszej jak i drugiej walki miały wpływ na te jego oko 😛

  Ta bomba co położyła Bispinga to najsoczyściejszy strzał jaki ludzkość kiedykolwiek widziała! Nikt wcześniej i prawdopodobnie już nikt później nikomu tak nie zajebie! Naukowcy są zgodni, że tylko Bisping mógł przeżyć ten cios, a każdy inny zawodnik byłby wynoszony w czarnym worku. Obliczono, że uderzenie Hendersona równało się sumie 4 ciosów Mike'a Tysona w swoim prime

 42. Fajne masz marzenia:frankapprove: nie wpierdalaj sie wiecej jak dorosli rozmawiaja…

  Gruby, znowu widzę jesteś łapany na mało merytorycznych przemyśleniach w których logiki brak.

  Może gdybyś troszeczkę bardziej rozwijał swoje myśli i pisał to bardziej wymagającym językiem to ludzie by cię rozumieli. Przemyśl to a ja ci tego bardzo życzę. Niech poprzeczka dyskusji będzie jak najwyżej.

 43. Zatem stoczył on aż 11 pojedynków z jednym okiem.

  Jaki stan rywalizacji? Prowadzi Bisping, czy oko?

 44. Fajne masz marzenia:frankapprove: nie wpierdalaj sie wiecej jak dorosli rozmawiaja…

  Dorosly ? Sadzać po wpisach i twoich idolach typu rudy Adesanya i innych typów za dorosly nie jestes jak tacy ludzie robia na robie wrażenie i rowniez zycze miłego dnia 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.