Zawodniczka wagi junior muszej oraz muszej — Seniesa Estrada dzisiejszej nocy potrzebowała zaledwie 7 sekund, aby obronić pas organizacji WBC Silver. Na gali w Fantasy Springs Casino znokautowała ona ciężko Mirandę Adkins. Warto zobaczyć tę krótką, ale dynamiczną wymianę ciosów.

Jestem o walkę lub dwie przed byciem najlepszą zawodniczką bez podziału na kategorie wagowe w boksie — powiedziała Estrada na konferencji przed walką — muszę tylko utrzymać swoją passę i dążyć do zdobywania kolejnych tytułów. Nie akceptuję żadnej innej walki jak o mistrzostwa świata różnych organizacji.

Ciągle pozostaję w przedziale wagowym 105-112 funtów, gdzie szybciej dostanę starcie o pas, tam będę się bić.

Seniesa urodziła się w Kalifornii, ma obecnie 28 lat i marzy o zostaniu najlepszą zawodniczką wszechczasów. Pierwszy tytuł wywalczyła w 2018 roku w Meksyku, gdzie pokonała Deborę Rengifo, następnie broniła pasa WBC Silver 3 razy oraz zdobyła złoto WBA.

25 KOMENTARZE

 1. A ta mirinda to choć z raz w zyciu cwiczyla na wfie? Czy ja tak z kasy z Walmarta 10 minut wczesniej sciagneli? Na kim ona ten rekord nabila? :razz:ociesznymirek:

  :najmancoty:

 2. Babski boks:facepalm:. Do walki o mistrzostwo wystawili kobietę, która do tej pory stoczyła sześć walk – wszystkie z debiutantkami. Z jedną walczyła dwa razy. Jedną walkę przegrała.:stevecarell:

 3. Babski boks:facepalm:. Do walki o mistrzostwo wystawili kobietę, która do tej pory stoczyła sześć walk – wszystkie z debiutantkami. Z jedną walczyła dwa razy. Jedną walkę przegrała.:stevecarell:

  To i tak lepiej niż ktoś z rekordem 14-57.

 4. Kurwa nie jedna lambadziara pod klubem by się 100 razy bardziej postawiła niż ta pretendentka do tytułu mistrzyni świata .

  Kobiece sporty uderzane powinny zostać zdelegalizowane dawno temu

 5. Wydaje mi się, że lepiej po prostu nie robić takich zestawień.

  Oczywiście, że tak. Przed chwilą raz jeszcze odpaliłem ten pojedynek. I zaraz raz jeszcze. I po chwili jeszcze raz. Wciąż nie wierzę w gardę, chód do przodu i zachowanie tej co przegrała. Kosmos jakiś.

 6. Oczywiście, że tak. Przed chwilą raz jeszcze odpaliłem ten pojedynek. I zaraz raz jeszcze. I po chwili jeszcze raz. Wciąż nie wierzę w gardę, chód do przodu i zachowanie tej co przegrała. Kosmos jakiś.

  Robiłem to samo. Ta kobieta zachowuje się jakby nie miała świadomości, że za chwilę będzie na serio walczyć. I ten podkład po…- this girl is on fire:crazy:.

  No mistrzostwo, ktoś tam sobie żarty robił.

 7. Takie "walki" dają mocne paliwo przeciwnikom babskiego boksu. Wiadomo, że tam poziom jest żenująco niski, ale jak taka ogórzyca jak Adkins dostała walkę o pas to jest to po prostu śmieszne. Jestem w stanie uwierzyć, że byle karyna z dyskoteki ustałaby na nogach dłużej.

 8. Takie "walki" dają mocne paliwo przeciwnikom babskiego boksu. Wiadomo, że tam poziom jest żenująco niski, ale jak taka ogórzyca jak Adkins dostała walkę o pas to jest to po prostu śmieszne. Jestem w stanie uwierzyć, że byle karyna z dyskoteki ustałaby na nogach dłużej.

  Mało tego, chyba nikt tu nie zwrócił uwagi, że ona była Mistrzynią. :waldeklaugh:

 9. Mało tego, chyba nikt tu nie zwrócił uwagi, że ona była Mistrzynią. :waldeklaugh:

  Dopiero teraz zauważyłem, że ta Adkins za trzy dni skończy 43 lata(!) a debiutowała w boksie jak miała 41. Ciekawe co robiła przez 40 lat swojego życia? W tym kontekście debiuty frików w wieku emerytalnym jak Strachu czy Wujek Samo Zło już tak żałośnie nie wyglądają 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.