Mateusz Rębecki (11-1, 6 KO, 4 SUB) podejmie Jose Barriosa (11-1, 7 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 32: LOTOS Fight Night. Dla fanów ważnym aspektem jest to, że Polak podczas zapowiedzi otwarcie mówił o startach w największej organizacji MMA na świecie!

Stoczyłem 8 walk w FEN, 7 wygrałem przed czasem, 5 razy w stawce był pas mistrzowski. To już najwyższy czas, aby dostać się do UFC – przyznał Mateusz.

Warto podkreślić także rolę Pawła Jóźwiaka w rozwoju Rębeckiego. Polski promotor dał szansę popularnemu Chińczykowi, kiedy ten przegrał swój pojedynek z Pawłem Kiełkiem i nie był w uprzywilejowanej pozycji – mimo to, prezes FEN postanowił go zatrudnić. Nie zdarzyło się nawet, aby Paweł Jóźwiak musiał ściągać dla swojej gwiazdy zawodnika z ujemnym rekordem, nigdy nie stawiał na rywali, którzy sztucznie nabijali popularność wydarzenia.
Zakupu abonamentów PPV można dokonać przez stronę FENMMA.tv, platformę Cyfrowy Polsat, IPLA.tv oraz u zewnętrznych dystrybutorów. Po kliknięciu w poniższy baner zostaniemy przeniesieni do transmisji.

7 KOMENTARZE

 1. Mam nadzieję że to ostatnia walka Rębeckiego w FEN.

  Taaak,a potem pakt z diabłem, znaczy się K&L na 3 walki w czasie bliżej nieokreślonym :suchykarol:

 2. Taaak,a potem pakt z diabłem, znaczy się K&L na 3 walki w czasie bliżej nieokreślonym :suchykarol:

  Do KSW nie pójdzie.

 3. Rębecki nie ma czasem 12-1, zamiast 11-1? Pierwszą walkę miał przecież z Pawłem Zegarem w profesjonalnym mma

 4. Zawodnicy FENu tak bardzo szanują tę organizację, że nawet w trailerze gali zapowiadają jak bardzo chcą z tego FENu wyjebać :awesome::awesome::awesome:

 5. To już najwyższy czas, aby dostać się do UFC – przyznał Mateusz.

  A Prezes nie będzie robił trudności.

  :fjedzia:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.