Joaquin Buckley w niezwykle wyjątkowym stylu zwyciężył na gali UFC Fight Island 5. Zawodnik pokonał Impa Kasanganaya spektakularnym kopnięciem z obrotu. Nie ma co się czarować, w ten sposób Joaquin najprawdopodobniej zapewnił sobie czołową pozycję jako kandydat do nokautu roku. Po występie Amerykanina nie braknie zachwytu w mediach społecznościowych, a sam Dana White postanowił pogratulować zawodnikowi sukcesu przed kamerami.

Zaraz się rozpłaczę — powiedział Buckley, kiedy zobaczył, że prezydent organizacji  UFC zmierza w jego stronę.

Zawsze mówiłem, że nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę Cię na karcie walk. Każdy dzwoni do mnie teraz i mówi, żebym dał Ci wszystkie bonusy po gali za to zwycięstwo. Sean Shelby od razu po kopnięciu wysłał mi wiadomość, abym dał Ci 50 tysięcy, jeszcze zanim wyjdziesz z oktagonu.

Dla Buckleya (11-3 MMA) była to pierwsza wygrana w oktagonie UFC. Po walkach w Bellatorze i LFA dołączył on do największej organizacji MMA na świecie, lecz w debiucie musiał uznać wyższość Kevina Hollanda. W drugiej walce jak widać poszło mu dużo lepiej. Była to 8 wygrana w karierze przez KO/TKO. Joaquin otrzymał bonus po gali UFC Fight Island 5, co było oczywiste biorąc pod uwagę to w jaki sposób znokautował Impę Kasanganaya. Zatem do swojego banku dorzucił 50 tysięcy dolarów.

7 KOMENTARZE

 1. Co to za dźwięki gość wydaje? Nie mógł jak normalny człowiek porozmawiać?

  jego zasób słownictwa ogranicza się pewnie do „my nigga”, „yeah, nigga” i „dindu nuffin”. więc czego się spodziewać.

 2. Co to za dźwięki gość wydaje? Nie mógł jak normalny człowiek porozmawiać?

  Przedstawiciele tego gatunku nie potrafią mówić. Był kiedyś goryl co się językiem migowym posługiwał, ale wypowiadać  choćby najprostszych słów jeszcze żaden osobnik  się nie nauczył

 3. Co to za dźwięki gość wydaje? Nie mógł jak normalny człowiek porozmawiać?

  Miałem kiedyś papugę, też tak robiła jak jej ktoś świeżą kolbę pokazał.

 4. Co to za dźwięki gość wydaje? Nie mógł jak normalny człowiek porozmawiać?

  Mam znajomka który całe życie tak pieje porobiony 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.