W walce wieczoru gali ACA 107, która odbyła się w Soczi, mogliśmy zobaczyć pojedynek Alexandra Emelianenko i Magomeda Ismailova. Brat popularnego Fedora podczas czwartkowego ważenia wniósł na wagę ponad 20 kilogramów więcej od swojego rywala.

Jednak nie warunki fizyczne były wyznacznikiem tego pojedynku. Ismailov rozpoczął starcie od dynamicznych wymian, schodził z linii ciosów i w punkt trafiał sierpowymi — raz po raz wstrząsał Rosjaninem. Poza dobrą stójką pokazał także znakomity Ground & Pound. Po każdym sprowadzeniu pozostawał aktywny i bardzo mocno obijał tułów oraz głowę rywala. Skutkiem tego był kompletny brak tlenu Alexandra w trzeciej rundzie i został zmieciony w oktagonie.

Dla Emelianenko była to pierwsza porażka od 2014 roku, kiedy z wiadomych przyczyn musiał na jakiś czas zawiesić zawodową karierę. Zawodnik ten 3 lata później wrócił i rozprawiał się kolejno z: Geronimo Dos Santosem, Virgilem Zwickerem, Szymonem Bajorem, Gabrielem Gonzagą, Viktorem Pestą oraz boksował z Mikhailem Koklyavem.

Magomed Ismailov także ma się czym pochwalić, bez wątpienia jest on mocnym aspektem organizacji ACA. Co ciekawe to jego pierwsza walka w kategorii ciężkiej, zawsze bowiem walczył w 185 funtach. Od 2014 nie przegrał ani jednej walki, a występował pod szyldem: Octagon, ProFC, Fight Nights Global a teraz ACA.

17 KOMENTARZE

 1. Dobrze napierdolił majciarza, szkoda, ze soccer kicki zabronione bo może by zakończył ten marny żywot.

 2. Pełne wyniki:

  Magomed Ismailov pok. Aleksandra Emelianenko przez TKO, runda 3, 3:25

  Abubakar Vagayev pok. Gadzhimurada Hiramagomedova przez jednogłośną decyzję

  Magomed Bibulatov pok. Nikitę Czistyakow przez TKO, runda 1, 03:36

  Nasrudin Nasrudinov pok. Jewgienija Egemberdiewa przez TKO (przerwanie przez lekarza), runda 3, 03:44

  Nashho Galaev pok. Olega Borisowa przez jednogłośną decyzję

  Vitaly Slipenko pok. Chersi Dudayev przez jednogłośną decyzję

  Andrey Goncharov pok. Romana Ogulchansky'ego przez jednogłośną decyzję

  Khusein Shaikhaev pok. Akhmeda Musakaeva przez większościową decyzję

  Aren Hakobyan pok. Rusłana Abiltarowa przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2, 03:49

  Khasein Shaikhaev pok. Aslana Shogova przez poddanie (gilotyna), runda 1, 0:32

 3. Albo wyszedł po wypłatę celowo,  albo zlekcewazyl przeciwnika sugerując się gabarytami.

  Nie. Po prostu Ismailov jest lepszy.

 4. Albo wyszedł po wypłatę celowo,  albo zlekcewazyl przeciwnika sugerując się gabarytami.

  XD, Ismailov to dzik, a nie zlekceważył

 5. Alex dlaczego :jj:  ? Tak to jest jak sie robi tylko techniki bokserskie a wyklada lache na parter to 23 lzejszy Ismailov go calkowicie zdominowal w tej plaszczyznie .Emelianenko od kilku walk wyglada tragicznie zapasniczo i parterowo  z Pesta , z Gonzaga z Tony Johnsonem Jr , i pomyslec ze on w Pridzie poddal Nastule będącego w Prime . Emelianenko w ciezkiej ACA nie ma czego szukac Vakhaev , Goncharov , Tony Johnson Jr, Omielanczuk , Ruslan Magomedov go zajebia .

 6. Gala ACA 107 odmroziła mma w Europie i pobiła rekord sprzedaży PPV KSW 53 :kawulpokapoka: :antonio: ,  a tymczasem ide poczytać Herberta ,Gombrowicza i Bułata Okudżawe na tę okoliczność :korwinlaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.