Legalna transmisja: https://bit.ly/WOTORE2

Jeden z organizatorów walk na gołe pięści — Maciej Browarski będzie gościem Pawła Wyrobka w dzisiejszym programie W Narożniku. Promotor już w tym tygodniu dopnie ośmioosobowy turniej i trzy superwalki z nielimitowanym czasem i ostrymi starciami bez rękawic. Podczas dzisiejszej rozmowy Maciej z pewnością zdradzi nowe zasady i dokładnie opisze zmiany, które nastąpią w drugiej edycji WOTORE.

W turnieju WOTORE 2 wezmą udział tacy zawodnicy jak Kacper Miklasz, Karol Grzesiuk, Miłosz Wodecki, Piotr „Korba” Kurowski, Damian Bury i Michał Bańbuła. Kibice zobaczą również trzy superwalki (Oleksiejczuk-Majewski, Samociuk-Załęcki i starcie kobiet). Z powodu pandemii wirusa na turniej nie mogą przyjechać między innymi Łukasz Parobiec, Szymon Szynkiewicz, Malik Merad oraz Eric „Bloodaxe” Olsen. Zobaczymy ich w kolejnych edycjach.

Zachęcamy do aktywnego zadawania pytań organizatorowi WOTORE. Jeżeli chodzi o transmisję z tego wydarzenia, to ruszy ona 23 maja w systemie PPV. Cena gali wynosi 19,99 zł.

Link do live:

2 KOMENTARZE

  1. i starcie kobiet

    Czy można prosić o pytanie ode mnie? Z kim zawalczy Kaudia? Bo nie ukrywam, że po wypadnięciu Parobca, tylko ta walka może mnie skusić do wykupienia ppv.

  2. Co to za transmisja? Głosu nie ma, czata nie ma …. :travolta:

    Edit. No tak, spóźniłem się troszkę i już po transmisji… :wall:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.