ŚRODA – DZIŚ – 20:00

Ruszamy z nowym cyklem LIVE na kanale MMAROCKS!

„W NAROŻNIKU” to rozmowa na żywo z Polskimi zawodnikami MMA!

W pierwszym odcinku serii gośćmi Pawła Wyrobka będą zawodnicy FEN – Rafał Kijańczuk i Szymon Dusza oraz nowy nabytek organizacji ACA – Kamil Oniszczuk!

Link bezpośrednio do live:

15 KOMENTARZE

 1. Witam Szanownych Komentujących.

  Wspaniała inicjatywa! Czy cykliczność transmisji będzie regularna i czy póki co jest założona jakaś ilość odcinków.

  Pozdrawiam wspaniałych czytelników.

 2. Witam Szanownych Komentujących.

  Wspaniała inicjatywa! Czy cykliczność transmisji będzie regularna i czy póki co jest założona jakaś ilość odcinków.

  Pozdrawiam wspaniałych czytelników.

  W NAROŻNIKU będzie co poniedziałek, ale dwa pierwsze tygodnie robimy w środy. Dziś i za tydzień. Live będą cykliczne 😉

 3. W NAROŻNIKU będzie co poniedziałek, ale dwa pierwsze tygodnie robimy w środy. Dziś i za tydzień. Live będą cykliczne 😉

  Dziękuję pięknie za szybką odpowiedź. Życzę powodzenia i wszystkiego co dobre w życiu dla Pana i całej rodziny.

 4. Szanowny Panie @PabloLaRoha pozwolę sobie na sugestię dotyczącą transmisji. Przyjemniej by się oglądało gdyby Pana twarz była skierowana na ekranie w stronę okienka z Gościem. Sprawiałoby to wrażenie , że na siebie patrzycie. Biję ukłony.

 5. Szanowny Panie @PabloLaRoha pozwolę sobie na sugestię dotyczącą transmisji. Przyjemniej by się oglądało gdyby Pana twarz była skierowana na ekranie w stronę okienka z Gościem. Sprawiałoby to wrażenie , że na siebie patrzycie. Biję ukłony.

  Bardzo celna uwaga 🙂

 6. Bardzo celna uwaga 🙂

  Dziękuję. Jednak trochę mi przykro, że uznano moje pytanie do Gościa za "niepoważne". Trochę to rzutuje na moje odczucia podczas transmisji.

 7. Dziękuję. Jednak trochę mi przykro, że uznano moje pytanie do Gościa za "niepoważne". Trochę to rzutuje na moje odczucia podczas transmisji.

  Nie przejmuj się, wcale takie nie było.

 8. Nie przejmuj się, wcale takie nie było.

  Widzę, że Kolega również jest koneserem i się zna.

 9. Szanowny Panie @PabloLaRoha pozwolę sobie na sugestię dotyczącą transmisji. Przyjemniej by się oglądało gdyby Pana twarz była skierowana na ekranie w stronę okienka z Gościem. Sprawiałoby to wrażenie , że na siebie patrzycie. Biję ukłony.

  Dzięki! Zwrócę uwagę, mam nadzieje, że się podobało 🙂

 10. Szanowni interlokutorzy raczą wyrazić akceptacje mej niepohamowanej radości i entuzjazmu dla medialnej aktywności mocarnej redakcji konez. Dyskusyi niepodlega jakieykolwiek ma obecność podczas poniedzialkowych audycyi w środe, jak i w poniedzialek! a nawet w sobote

  Pozdrawiam gorąco Szanownych Kolegów

 11. Dzięki! Zwrócę uwagę, mam nadzieje, że się podobało 🙂

  Mino, iż nie oglądałem, to cenię sobie nowe inicjatywy i doceniam ogrom pracy włożony przez szanownego kolegę w to przedsięwzięcie. Wietrzę sukces tego tematu i trzymam za to kciuki z całą serdecznością, na jaką mnie stać. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w interakcjach z forumowiczami, których również spieszę pozdrowić, przesyłam wyrazy szacunku dla całej Redakcji.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.