Bonusy po gali UFC Vegas 18 zostały przyznane. Alexander Volkov za zdominowanie w ciągu dwóch rund Alisatira Overeema stał się bogatszy o 50 tysięcy dolarów. Rosjanin od samego początku spychał Holendra do obrony oraz dewastował go ciosami prostymi. Tym sposobem już w rundzie drugiej doprowadził do nokautu i zakończył marzenia Overeema o pasie UFC.

Oczywiście nie można zapomnieć także o fenomenalnym kolanie Cory Sandhagena. Ten w ciągu kilku sekund brutalnie odprawił byłego mistrza Frankiego Edgara i już w lutym zapewnił sobie nominację do nokautu roku. Dla Edgara jest to kolejna przeplatanka, weteran raz wygrywa i przegrywa, a jego koniec w UFC nieustannie się zbliża. Cory zaś jest coraz bliżej mistrzostwa i już niebawem powinien otrzymać zadowalającą go propozycję, a tymczasem cieszy się 50 tysiącami na swoim koncie.

Co więcej, dwóch zawodników zostało dodatkowo nagrodzonych za najlepszą walkę wydarzenia. Beneil Dariush oraz Diego Ferreira po trzech rundach wynoszą dodatkowe 50 tysięcy dolarów.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.