dana white

Mimo pandemii i ograniczeń związanych z brakiem kibiców na trybunach organizacja UFC przez cały ostatni rok przygotowywała swoje wydarzenia. Mniejsze marki, bez wsparcia telewizji i fanów w halach mają znacznie utrudnioną możliwość działania. UFC pracuje więc nad tym, aby je wesprzeć.

Współpraca z mniejszymi organizacjami nie ma jednak opierać się na czystym finansowaniu działalności, ale na zapraszaniu do współpracy z platformą streamingową UFC Fight Pass. Dzięki pieniądzom jakie organizacje otrzymają za prawa do transmisji na platformie należącej do amerykańskiego potentata będą mogły dalej działać i rozwijać się.

Szef UFC Dana White w rozmowie dla ESPN wyjaśnił, że takie podejście wynika z dwóch aspektów – rozwoju platformy i rozwoju młodych zawodników, którzy w przyszłości mogą zasilić szeregi UFC.

Roku 2020 był niesamowity dla platformy UFC Fight Pass. Jeszcze nigdy w historii nie mieliśmy tylu abonentów. Próbuję podpisać jak najwięcej umów z małymi organizacjami, żeby mogły one tworzyć gale i budować talenty. Pracujemy nad tym. Chcemy ich wesprzeć finansowo, żeby mogli działać.

Oficjalnie liczba abonentów serwisu Fight Pass nigdy nie została ujawnione, ale w roku 2018, przy okazji transakcji UFC z firmą NeuLion, specjalizującą się w cyfrowej dystrybucji sportowych treści wideo, mówiło się o ponad 400 tysiącach abonentów.

17 KOMENTARZE

 1. Ciekawe czy Kawul i Lewy powiedzą Daj Dejna te pieniążki, bo nowe projekty cyrkowe mamy w planach. Czy jednak zachowają dumę, ratując cyrk z własnej kieszeni, jak to chwalił się jeden potężny Włodarz, że odrzuca pomocną dłoń Pana White? Czy może to UFC powie, że to dla poważnych organizacji, a nie dla cyrku to.

 2. Danka spryciarz robi sobie farmy zawodników na całym świecie

  Do tego dążą. Pytanie dla kogo to dobre, dla kogo niekoniecznie?

  Niewątpliwie platforma UFC wzbogacona o gale mniejszych organizacji staje się atrakcyjniejsza dla abonentów.

  Załóżmy, że dołącza tam taki FEN albo Babilon. Dla ambitnych zawodników oznacza to łatwiejszą drogę do UFC jak w Cage Warriors.

  Tylko ciekawe jakie warunki stawiają tym małym organizacjom. :zakręcony:

 3. Do tego dążą. Pytanie dla kogo to dobre, dla kogo niekoniecznie?

  Niewątpliwie platforma UFC wzbogacona o gale mniejszych organizacji staje się atrakcyjniejsza dla abonentów.

  Załóżmy, że dołącza tam taki FEN albo Babilon. Dla ambitnych zawodników oznacza to łatwiejszą drogę do UFC jak w Cage Warriors.

  Tylko ciekawe jakie warunki stawiają tym małym organizacjom. :zakręcony:

  W sumie dobre poza tym że hegemonia ufc coraz większa jeśli wejdzie w życie

 4. Dana odkryje  na platformie Krystka Pudzianowskiego oraz Martyna Forda, po czym niesamowicie wzmocni wagę ciężką Ufc dając im angaż.

 5. Fame MMA na UFC Fight Pass :antonio: przecież to by było jeszcze bardziej pokręcone niż ta pandemia

  ale odleciales:stevecarell:

 6. Fame MMA na UFC Fight Pass :antonio: przecież to by było jeszcze bardziej pokręcone niż ta pandemia

  Mowa o małych organizacjach 🙂 a ty tu wyjeżdżasz z liderem na rynku PL :lesnarhappy:

 7. Mowa o małych organizacjach 🙂 a ty tu wyjeżdżasz z liderem na rynku PL :lesnarhappy:

  I jesli chodzi o suby yt i obserwujących na insta to topka światowa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.