10 lipca powróci TYMEX Boxing Night ze swoją 12 galą. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi TVP Sport.

W walce wieczoru mistrz i najlepszy pięściarz wagi lekkiej, Damian „Wrzos” Wrzesiński spotka się z szalonym i niebezpiecznym fighterem z Wenezueli. Marcin Siwy stanie do walki o fanowski tron wagi ciężkiej. Pojedynek stworzony przez fanów i dla fanów bokserskiego świata. Historyczny pięściarz walk na gołe pięści, Tomek „Zadyma” Gromadzki stanie do walki z młodym wilkiem, Stanisławem Gibadło. Ponad to zobaczymy w ringu medalistkę Mistrzostw Europy, Aleksandrę Sidorenko. Była zawodowa mistrzyni kontynentu zmierzy się z waleczną Kariną Kopińską. Z kolei piękna i utalentowana Laura Grzyb będzie boksowała z doświadczoną i czarującą w ringu Bojaną Libiszewską.

Ogłoszenie rywala Damiana Wrzesińskiego i Marcina Siwego już dzisiaj podczas gali MB Boxing Night 7 o 19:50 na TVP Sport.

Dla Pionek jest to wielkie wydarzenie sportowe, do którego odniósł się nawet sam Burmistrz Robert Kowalczyk.

Chcemy, aby skończyła się zbyt długa przerwa w organizacji imprez sportowych i kulturalnych. Gala bokserska „Tymex Boxing Night 12” w dniu 10 lipca będzie wielkim, ogólnopolskim wydarzeniem dla Pionek – mówi Robert Kowalczyk, burmistrz 19-tysięcznego miasta na południowym Mazowszu. Po raz pierwszy transmisję z imprezy grupy Tymex Boxing Promotion przeprowadzi TVP Sport.

Promotor Mariusz Grabowski także wyraził nadzieję na dalszą współpracę z samorządem miasta.

Dzięki współpracy z burmistrzem Robertem Kowalczykiem i przychylności miasta dojdzie do wydarzenia sportowego, które będzie świetną promocją naszego miasta. Chciałbym, abyśmy cyklicznie organizowali gale bokserskie w Pionkach, a może wkrótce uda się doprowadzić do walki mistrzowskiej.

Tymex Boxing Promotion – grupa promotorska powstała w 2013 r., jej założycielem jest Mariusz Grabowski. Po pewnym czasie do współpracy dołączył Mariusz Konieczyński. Zajmuje się pełną organizacją i obsługą gal sportów walki, m.in. boksu amatorskiego i zawodowego, meczów bokserskich oraz innych sztuk walki – kick-boxing, MMA, K1.

Grupa Tymex Boxing Promotion – współpracuje z czołowymi grupami promotorskimi zarówno w Polsce, jak i w Europie. Odpowiadała za organizację gali Polsat Boxing Night „Noc Zemsty”, w której podczas walki wieczoru wystąpił były mistrz świata dwóch kategorii wagowych – Tomasz Adamek, ponadto na galach Tymexu walczyli m.in.: Mateusz Masternak, Mariusz Wach, Damian Jonak. Pierwsza gala została zorganizowana 16 lutego 2013 r. w Pionkach, gdzie debiutowała zawodniczka Tymexu i obecna mistrzyni świata WBO – Ewa Brodnicka. W swoim zespole Tymex ma młodych, perspektywicznych mistrzów Polski oraz międzynarodowych mistrzów Polski takich jak: Robert Parzęczewski, Łukasz Wierzbicki

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.